Byrokrati, válečníci a kuchaři (E11) (epizoda)

Dokumentární / Road movie

Česko, 2019, 28 min

Režie:

Dan Přibáň

Scénář:

Dan Přibáň

Producenti:

Jiří Konečný

Střih:

Petr Kozák

Zvuk:

Marek Musil
(další profese)
 • Autogram
  ****

  Tentokrát až dve hudobné okienka a celkom dobre zostrihané do formy videoklipu. No najzaujímavejšia je indická hraničná vojenská prehliadka vo forme malej vojny s Pakistanom, a táto šou sa odohráva každodenne pred tisíckami divákov, ktori sa výborne bavia. Bez trabantieho seriálu by som o niečom takom nikdy nepočul.(13.11.2019)

 • sator
  *****

  Za hudební videoklip nemůžu jinak...:-)(14.11.2019)

 • H4ku11
  ****

  Farebný Pakistan.(12.5.2020)

 • Frajer42
  *****

  Zajímalo by mě, zda oba Mareky napadají nápady na písničky spontánně během cesty, nebo je mají připravené v předstihu, protože jsou jednoduše boží. I když byl tento díl spíše byrokratický, neboť se skoro celý odehrával v okolí indicko-pákistánských hranic, tak mu nelze snad nic vytknout. Další bombová epizoda z Indie a Pákistánu, ať už co se týče zajímavosti (velké štěstí, že jim před nosem uzavřeli hranice a viděli jsme díky tomu naprosto šílenou "show" zavírání hranic), nebo skvělého a stále fungujícího humoru, což je vzhledem k počtu epizod takový malý zázrak. Měl jsem z výběru cestujících značně rozporuplné pocity, ale musím uznat, že sebranka je to opravdu skvěle vyvážená. Trošku slabší než dvě předchozí luxusní epizody, ale musím dát opět plnou.(8.12.2019)

 • papuchalk
  ****

  Další absurditou nacpaný díl. Ze všech jejich cest, kontinentů a nejnemožnějších situací, zatím Indie jednoznačně vede. Neuvěřitelný co se tam děje.(14.11.2019)