poster

Love 101 (TV seriál)

 • Turecko

  Aşk 101

 • anglický

  Love 101

Drama / Romantický

Turecko, 2020, 5 h 24 min (Minutáž: 34–48 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arsenal83
  ****

  Pre mňa veľké prekvapenie z Turecka. Očakával som nejakú študentskú telenovelu (trailery nepozerám) a ono to bolo koncipované inak, všetko sa točí okolo lásky, ale má to v sebe ústrednú dejovú líniu, ktorá je veľmi dramatická. Žiadne presladené frázy, patetické hľadenie do očí a trápne dlhé medzery v dialógoch, ale naozaj autentické vzťahy, ktorým držíte palce. Strieda sa tu humor s vážnosťou, smiech so slzami. Ja som to zhltol celé do 24 hodín a dúfam, že sa bude točiť ďalej - Netflix predbežne oznámil, že v roku 2021 pravdepodobne vyjde aj druhá sezóna.(23.5.2020)

 • viky13
  *****

  Podle plagátu jsem něco čekala...po prvním díle jsem si uvědomila, že je to úplně jiné, než jsem čekala...a během třetího dílu jsem zjistila (když se mi už podruhé, a ne naposledy, hnaly slzy do očí), že tento seriál je naprosto krásný a strašně smutný. Dokonalá hudba všechno jen dokresluje. Hlavní cenu si totiž odnáší hrdinové svých vlastních příběhů. SPOILER: Ani tak mě nezajímá, kdo na konci zaklepal, jako spíš, kdo sedí v tom vězení (čti který z těch tří magorů)(25.4.2020)

 • Felisr
  ****

  Příjemně překvapivá středoškolská jednohubka. Chválím casting i rozumnou stopáž jednotlivých epizod. Pro mnohé bude jistě příjemným překvapením, že většina Turků ve filmu nevypadá jako Semír nebo Anife ;o) Další řadu uvítám, otevřené konce nejsou můj šálek kávy...(18.6.2020)

 • Domca94
  *****

  Seriál, který jsem měla v hledáčku již od prvního teaseru a musím říct, že nezklamal. Obsazení hlavních rolí teenagerů je fungující, chemie mezi postavami taky je. Problém mám se scénami z budoucnosti, kde mi přijde nevhodně obsazená jedna postava. Mimo to, dospělácká linka seriálu také funguje - Pinar a Kaan mezi sebou mají fungující chemii, která se každým dílem jen potvrzovala. Hudební podkres už byl jen třešničkou na dortu.(25.4.2020)

 • Kitcat
  ****

  Po shlédnutí traileru jsem na tuhle novinku od Netflixu neměla moc chuť. Příběh jsem úplně nepochytila a všechno mi to přišlo nějaký zmatený a překombinovaný. Což znamenalo, že jsem si Ask 101 vůbec nechtěla pustit. Jenže přišel víkend a já neměla, co dělat, jediné na co jsem měla chuť, byla nějaká milá teen romantikoš. A je to tady! Za prvé jsem byla od začátku mile překvapena, příběh nakonec nebyl tak složitý, dalo by se říct, že byl dokonce dost jednoduchý a průměrný, ale přesto to má něco do sebe. Po shlednutí každého dílu, jsem si přece jen připadala, že postavám rozumím (některým :D) a za jejími činy vidím smysl. A za druhé, spousta dialogů jsou přece jen důvěryhodná a sem tam i myšlenkově obohacená->milé překvapení. Turečtina to nakonec všechno mile podtrhla, plus výběr hlavních hrdinů byl na jedničku! Chemie fungovala!(3.5.2020)