• Alexis74

A takhle to dopadne když rozmazlená tatínkova dceruška, mimo jiné bez tatínka niemand, si začne hrát na hvězdu a moderátorku. Samozřejmě že televize jí to budou díky tatínkovi žrát a my budeme trpět její pokusy o zábavu a umění, když si bude brát do TV známé a snažit se s nimi dělat šou. S ní se sveze synek Brzobohatého který by bez tatíka byl také jen hovno u cesty a mohl by hrát akorát tak za buřta někde po čtyřkách hospodách. No je to hnus fialový co se v tomto státě, díky protekčním mazánkům dostane do televize za svinstvo. Mám pro to jen jeden názor a ten je: Vezměte si ten hnus a táhněte do hajzlu !(6.10.2019)

• Ozzy2

Marta je bohužel afektovaná a sebestředná husa.Protože chodila s kamarádkami a dětmi na jedno nejmenované koupaliště, kde jsem ji obsluhoval, měl jsem ji v přátelích na FB.To jsem si ale naběhl.Neustálý příval jejích fotek v různých hadrech, reakce stejných pipek, jak je nádherná a jak ji to sluší mě donutilo ji za tři dny vykopnout z přátel, tak jsem tušil, jak to dopadne s její "show".Jako zpěvačka je mi též u prdele.Je to prostě jen rozmazlená, nafrněná dcerunka kdysi slavného muzikanta a z toho žije.(5.9.2019)

• nudlis

Tvl, další naprosto zbytečná tókšou. Co Jandová a její "hosti" myslej že ještě národu sdělej novýho nebo zábavnýho? A proč si myslej že zrovna u tohodle by se měl divák bavit? Měl jsem o Jandový lepší mínění, ale holt je to jenm dcera Jandy, no. Lepší než on nebude. Než na tohle je zábavnější čumět zhulenej na Vochcáčka se Soukupem, u toho se aspoň člověk zasměje jaký jsou to tupí idioti.(17.9.2019)

• Marze

Přemýšlel jsem proč je tato talk show tak nízko ceněna. Je to takové posezení u čaje. Tlachání se spoustou balastu. Asi záleží na věku hosta , který není od diváků moc vzdálen. Je to podobné jako s filmy. Až na úplné výjimky u nás o mladých lidech točí režiséři starší přinejmenším o jednu generaci. Někdy s lepším (Místa Radima Špačka), jindy s horším (hned několik počinů Tomáše Vorla) výsledkem. Setkáváme se většinou s tím, že tito filmaři buď vyvolávají z minulosti sami sebe, nebo utíkají ke klišé o hackerech se sluchátky na uších, mobilem v ruce, skateboardem v podpaží a Minecraftem v kapse. Přičemž obě tendence jsou odsouzeny k neúspěchu. V důsledku technologických, politických a společenských posunů existuje tlustá dělicí čára mezi generacemi a ani jedna ze stran se navzájem nikdy úplně nepochopí.(18.4.2020)

• SOLOM.

Marta Jandová coby zpěvačka rozhodně válí víc a sbírá plusové body než coby moderátorka. Její afektovanost je až na samé hranici trapnosti a kvalita jednotlivých dílů záleží na zajímavém výběru hostů a jejich keců…Moc z tohoto pořadu nemám dobrý pocit, párkrát jsem se zasmál ale jinak jen další zbytečnost, která dle mého moc velkou životnost mít nebude a brzy zase zmizí z obrazovky…(28.9.2019)

• - Marta Jandová na nabídku moderovat svou vlastní talk show kývla prý proto, že si chce vyzkoušet co nejvíce věcí, které jí život nabídne. Zároveň zdůraznila, že k moderování přistupuje s velkým respektem. „Já nejsem moderátorka, ale zpěvačka. A tak se i snažím svoji show moderovat. Prostě nehrát si na moderátorku, ale dělat to jako obyčejná holka,“ uvedla. [Zdroj: Super.cz] (Duoscop)