• nudlis

Tvl, další naprosto zbytečná tókšou. Co Jandová a její "hosti" myslej že ještě národu sdělej novýho nebo zábavnýho? A proč si myslej že zrovna u tohodle by se měl divák bavit? Měl jsem o Jandový lepší mínění, ale holt je to jenm dcera Jandy, no. Lepší než on nebude. Než na tohle je zábavnější čumět zhulenej na Vochcáčka se Soukupem, u toho se aspoň člověk zasměje jaký jsou to tupí idioti.(17.9.2019)

• EddieIron

Takže, pro těch pár zakomplexovaných tydýtů: Marta Jandová je poměrně velká hvězda v Německu, kde jejího tatínka opravdu nikdo nezná. Tudíž za její úspěch Petr Janda fakt nemůže. Druhá věc je to, že první díl byl opravdu špatný, ale Marta avízovala, že není moderátorka, takže jí dám ještě pár šancí. On je taky důležitý výběr hostů a oba pánové z první části rozhodně nejsou moji oblíbenci. Uvidíme, co dál. Jo, a ten song jako znělka je fakt dost děs.(5.9.2019)

• SOLOM.

Marta Jandová coby zpěvačka rozhodně válí víc a sbírá plusové body než coby moderátorka. Její afektovanost je až na samé hranici trapnosti a kvalita jednotlivých dílů záleží na zajímavém výběru hostů a jejich keců…Moc z tohoto pořadu nemám dobrý pocit, párkrát jsem se zasmál ale jinak jen další zbytečnost, která dle mého moc velkou životnost mít nebude a brzy zase zmizí z obrazovky…(28.9.2019)

• meda2016

Ještě to neskončilo a už dumám, jestli je to tak spontání nebo tak nacvičené. Gregor plus Gregor asi dobrá volba, ti pojali svou životní prezentaci jako divadelní představení a proto jsou pro Martu pokladem. Všichni (další) ve svém oboru talentovaní, nezpochybnitelné. Nezní tu heslo "vrať se do hrobu"? Pro náctileté to není, pro sátníky odstrašující. Je to pro ty, kteří chtějí zabít čas? Není to odpad ale taková nadbytečná vata. Ve vložené reklamě říká Liška "Mohlo to být velký". Můžeme přepnout.(3.9.2019)

Komentáře k příspěvku většinově, možná stejně jako ten můj, nemají hlavu ani patu a jsou ubohé. Ikdyž jsem tu asi dle komentů jediná, kdo kapelu Die Happy a Martu samotnou sleduje celých téměř dvacet let. Marta možná není moderátorka a ničemu to nevadí, protože jako zpěvačka má pramalou konkurenci, ale snaha moderovat se cení, koukatelné to je, prostě si zve přátelé a úspěšnost pořadu je logicky i v hostech, kteří ne každému sednou, ale když mě hosti nezajímají, tak se přece na talk show koukat nebudu. V Krausovi si taky vybírám podle hostů, jestli se budu dívat, nebo ne. Úvodní znělka je každopádně super, přesně v duchu alba Barvy, a že jí dělá křoví stejná parta muzikantů jako na turné taky. Zvuková kvalita nic moc, ale za to může spíš prima. Pořad je v plínkách a může se jen zlepšit, neříkám že někdy dosáhne kvality divácky úspěšných talk show, ale fanoušek Marty se na to podívá rád, protože je v pořadu alespoň sama sebou, přátelská, lidská a srdečná, a na rozdíl od jiných moderátorů, kteří žijí před kamerou alternativní život, díky za to. Komentáře o tom, jak je protlačená do showbyznysu díky slavnému tátovi pobavily, jen je díky nim bohužel k mému smutku vidět, že si to tu někteří experti začínají čím dál více plést s facebookem, kde je každý trouba na všechno expert, aniž by si cokoli k tomu, co komentuje, zjistil.(17.9.2019)

• - Marta Jandová na nabídku moderovat svou vlastní talk show kývla prý proto, že si chce vyzkoušet co nejvíce věcí, které jí život nabídne. Zároveň zdůraznila, že k moderování přistupuje s velkým respektem. „Já nejsem moderátorka, ale zpěvačka. A tak se i snažím svoji show moderovat. Prostě nehrát si na moderátorku, ale dělat to jako obyčejná holka,“ uvedla. [Zdroj: Super.cz] (Bioscop)