Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vitekpe
  ****

  Noirova parodie, a hned se tremi femme fatale najednou...Co vic si prat, obzvlast kdyz v techto rolich vidime Sherilyn Fenn, Kate Nelligan a Sean Young! :-) Vubec nechapu okolni nizka hodnoceni...Me to bavilo moc!(28.2.2011)

 • petaspur
  ****

  Ned Ravine, jako svědomitý policista, svědomitě zatýká delikventy, které vzápětí v roli advokátá vysekává z nejzapeklitějších obvinění. Na jeho straně stojí pouze oddaná sekretářka Laura (L: Odvezu vás domů" Ned: "Mám tady auto." L: "Potáhnu vás."). Proti Nedovi se staví trojice, která chce jeho smrt - propuštěný delikvent Max Shady (jediné profesní selhání) s vytetovanými citáty Barta Simpsona na těle, dále rafinovaná manželka Lana a movitá klientka Lola (Ned:"Tuto ženu neznám a nikdy jsem s ní nesouložil v ledničce"). Ned se svým netečným výrazem odvrací útoky na svůj život, což činí tento snímek velmi zábavným.(30.11.2008)

 • Ravi
  **

  Některé scény mě dostaly do kolen, ale většinou je tahle parodie méně povedená, scénky přetažené do absurdity v negativním slova smyslu a dialogy mají údernost jako sinusoida. Jinak je to parodie na Základní instinkt, Úplné bezvětří a ještě několik podobných thrillerů. Zkrátka ode mě celkově pozitivních 50% = 2+/5(11.3.2011)

 • Bluerider
  ***

  Ne tak dobré jako starší Reinerova pocta filmům noir Mrtví muži nenosí skotskou sukni, ale i tak jsem se velmi dobře bavil. Zábava je pochopitelně lepší, pokud znáte filmy, které se zde parodují (erotické thrillery 90. let, Noci s nepřítelem, Mys hrůzy, ale třeba i Pojistka smrti). Velmi dobrý casting, především trojice hlavních ženských postav (manželka Kate Nelligan, sekretářka Sherilyn Fenn a femme fatale Sean Young) je úchvatná.(10.9.2013)

 • Vlkodlak13
  *****

  Je pravda, že neznám původní filmy, které tento snímek paroduje, takže jsem to bral jako normální či samostatný film se solidním humorem. Nejvíc jsem se smál u scén, kdy měla na botách něco přilepeného - toaleťák, papír, plechovku atp.. Dost mě rozesmála i ta scéna s kouřem v tom nevětraném podniku, pořád jsem si říkal, aby to nebylo jen pár vteřin a nepůsobilo nepromyšleně, nakonec to povedeně protáhli. Sice tam byly i nevtipné scény, ale to mi nevadí, protože kvůli těm vtipným se na to rád podívám znovu. Příkladem ty nejlepší: policista blbec co nepozná, že mu žena zahýbá, hlučné holení, "co skutečná žena dokáže se sponkou", Laura versus Lola, cigareta v nose, "tichý" odchod milence, srážka s autobusem, polití vodou z kelímku, větrák v autě a následný účes, cesta dodávkou, nekonečný zásobník při střelbě ve vlaku a mnoho dalších. Hlavně nesmím opomenout i všudypřítomného trumpetistu. Taky mě překvapil ten závěr, který se zajímavě změnil na thriller. ----- Tento film rozhodně doporučuji. Pro ty co se rádi zasmějí nebo kouknou na své oblíbené snímky v novém světle je tento film jako dělaný.(9.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace