Nastala chyba při přehrávání videa.
 • stOKYi
  ****

  Veľmi vtipné pasáže striedané s trochu menej vtipnými .. ale v celkovom hodnotení to bolo fakt veľmi vtipné keďže v tých vtipných častiach to bolo NAOZAJ vtipné. A to je už naozaj čo povedať keď toľko krát vtipné poviem v dvoch vetách :D:D .Veľa skvelých nápadov. Hlavne sa mi páčilo aké následky mala optichopka :D. Steve Martin v tej dobe ukázal, že prichádza skutočná komediálna hviezda :) a súčasnosť to myslím že potvrdzuje :)(15.1.2009)

 • LeoH
  ***

  O dost vkusnější a inteligentnější kousek, než by člověk čekal z popisů, plakátů a většiny komentářů, místy dokonce s příjemně melancholickým nádechem a s několika vysloveně zabijáckými fóry (kornet v milostném duetu), ale taky s nejedním hluchým momentem – žádný Manhattan, ke kterému by se člověk vracel pro životní optimismus, ani nepřetržitá šílená komediální jízda, spíš jen mile praštěný filmeček na ukrácení jednoho odpoledne.(12.11.2017)

 • Han22
  **

  Poměrně vypatlaná komedie sledující podobnou dějovou linku jako naše Dědictví (buran přijde k penězům). Bohuže až pár gagů z období bohatství hlavního hrdiny je to nuda a sled trapností. Martin hraje totálního dementa, jinak se to snad říct nedá a sledovat ho je chvílemi utrpením. Jak tenhle film mohl v roce 79 vydělat v Americe více než Vetřelec, Rocky II, Moonraker nebo Apokalypsa je mi opravdu záhadou.(21.2.2009)

 • neoBlast
  **

  "Bravo. Do vašich kin přichází patnáctihvězdičková komedie. Steve Martin hraje retarda. Hůře než Billy Bob Thornton, lépe než Ben Stiller. Steve Martin je CVOK. Rated R." Zanechme tento hloupý výstřižek z filmového týdeníku a někdo mi prosím vysvětlete jak může být Steve Martin úspěšný, v koutech této galaxie i oblíbený. To jezdí rozjetá kariéra lidem ze SNL na setrvačnost až do důchodu? Ten chlap není absolutně vtipný dnes a ani před třiceti lety na tom nebyl lépe, a doufám, že za další tři dekády se už o to pokoušet nebude. Vtipů je tu tolik, že mezi těmi všemi trapnými se najde i jeden dva slušné. 30 %(30.7.2009)

 • kaylin
  ****

  Až s tímhle filmem jsem si uvědomil, že vlastně pořádně filmografii Steva Martina neznám. Jsem rád, že jsem se k filmu "Cvok" dostal, protože to je parádně ujetá podívaná, která ukazuje, že ten člověk má smysl pro humor a taky měl skvělé nápady na gagy, což se v tomhle případě rozhodně ukázalo. Bavil jsem se.(19.11.2015)

 • - Jedná se o jeden z oblíbených filmů Stanleyho Kubricka, který dokonce uvažoval o obsazení Steva Martina do svého chystaného filmu Eyes Wide Shut (1999). Režisér s komikem se pak několikrát skutečně potkali a o projektu mluvili. (Zdroj: Cecil B. De Mille - Tajné životy slavných filmařů). (Vojtino)