Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LeoH
  ***

  O dost vkusnější a inteligentnější kousek, než by člověk čekal z popisů, plakátů a většiny komentářů, místy dokonce s příjemně melancholickým nádechem a s několika vysloveně zabijáckými fóry (kornet v milostném duetu), ale taky s nejedním hluchým momentem – žádný Manhattan, ke kterému by se člověk vracel pro životní optimismus, ani nepřetržitá šílená komediální jízda, spíš jen mile praštěný filmeček na ukrácení jednoho odpoledne.(12.11.2017)

 • VanTom
  **

  Poměr trapných a povedených fórků v této buranské komedii činil víceméně přesných 50 na 50 (ještě jich spousta vyšuměla úplně do prázdna), takže žádná sláva. Martinova přepálená kreace poloretardovaného prosťáčka mi taky dvakrát nesedla (naopak mě konstantně otravovala), proto 5/10 zaokrouhlím tentokrát dolů.(26.9.2018)

 • stOKYi
  ****

  Veľmi vtipné pasáže striedané s trochu menej vtipnými .. ale v celkovom hodnotení to bolo fakt veľmi vtipné keďže v tých vtipných častiach to bolo NAOZAJ vtipné. A to je už naozaj čo povedať keď toľko krát vtipné poviem v dvoch vetách :D:D .Veľa skvelých nápadov. Hlavne sa mi páčilo aké následky mala optichopka :D. Steve Martin v tej dobe ukázal, že prichádza skutočná komediálna hviezda :) a súčasnosť to myslím že potvrdzuje :)(15.1.2009)

 • kaylin
  ****

  Až s tímhle filmem jsem si uvědomil, že vlastně pořádně filmografii Steva Martina neznám. Jsem rád, že jsem se k filmu "Cvok" dostal, protože to je parádně ujetá podívaná, která ukazuje, že ten člověk má smysl pro humor a taky měl skvělé nápady na gagy, což se v tomhle případě rozhodně ukázalo. Bavil jsem se.(19.11.2015)

 • B!shop
  ****

  Film presne nabizi to, co slibuje nazev. Martina v jedny ze svejch prvnich roli, tudiz docela mladyho a presto uz prosedivelyho, kterej se chova 90 minut jako cvok. I kdyz cvok je slaby slovo, tohle je totiz ultimatni retardak, takze kdyz dojde na nakou scenu a predstavite si, co by tak moh udelat za kokotinu, udela vetsinou demenci jeste tak dvakrat vostrejsi nez ste cekali. Sice ne uplne pokazdy to rozesmeje, jednotlivy vtipy jsou kolisajici urovne, ale vse tahne naprosto libovej Martin, kterymu toho dementna budete verit od zacatku do konce. Takze sice hodne jednoducha a pitoma, ale zaroven paradni komedie.(10.4.2010)

 • - Jedná se o jeden z oblíbených filmů Stanleyho Kubricka, který dokonce uvažoval o obsazení Steva Martina do svého chystaného filmu Eyes Wide Shut (1999). Režisér s komikem se pak několikrát skutečně potkali a o projektu mluvili. (Zdroj: Cecil B. De Mille - Tajné životy slavných filmařů). (Vojtino)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace