Brassic (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2019–2020, 12 h (Minutáž: 60 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Nič proti Ritchieho Gentlemanom, stále ide o parádnu štýlovú gangsterku. Len to prostredie sa trošku zmenilo a už sa hrala vyššia liga. Aj filmárska, aj dejová. A tie postavičky malých zlodejíčkov, skrachovancov a takých tých lúzrov so srdiečkom z okraju spoločnosti, ktorí sa pretlkajú životom, idúc z jedného prieseru do druhého, tie už v sofistikovanejšej vyššej spoločnosti Gentlemanov chýbali. A Brassic je v tom prostredí špinavých cigánskych karavanov uprostred škótskeho prdelákova ako doma... Tych 40 jednoduchých minut na epizódu, to je tak akurát na dalšiu prácičku tejto, nie práve najbystrejšej skvadry, poskladanej z viac, či menej absurdných fiúrok, na čele so sympošom Gilgunom. Ten síce od čias Misfits hrá neustale toho istého zmetka, ale v tejto polohe ho máme asi aj tak väčšina z nás najradšej a ja ani nechcem, aby z tejto škatulky vyliezal. Pre fandov subžánru takej tej svižnej ritchieovskej gangsterky asi stávka na istotu a ja si veru nevybavím, že by ma na poli hraných komediálnych seriálov v bedni niečo takto pobavilo tento rok.(18.5.2020)

Dokonalost.Joe Gilgun je dokonalý. Oživí každý seriál. Miluju jeho humor.(31.5.2020)

Kvalitní britský vidlácký humor. Už dlouho jsem se tak dobře nezasmál, jako u epizody s vykrádačkou v pěstírně. Děkuji janeyfl za titulky.(19.10.2019)