Marjorie Turner (Kirstie Alley) trpí, jej mladšia sestra Janine (Jami Gertz) nemá žiadne ambície a 8 ročné manželstvo s Harrym (Scott Bakula) jej prináša iba večné spory s rodinou jej manžela. Jedného dňa sa zoznámi so záhadným mužom, s ktorým sa vyspí, ale ktorý zomrie počas radovánok v posteli. Keď si však Marjorie zabudne v hoteli svoju peňaženku, nájde ju predavač roliet a - veci sa začnú komplikovať... (oficiální text distributora)

Oskar

Málo známá černá komedie o odklízení mrtvoly s výbornou Kirstie Alleyovou běžela v televizi pod názvem Zátiší Summit Bluff. ()

Anderton

Pobavilo tajomstvo piateho kondomu. Pobavil Bill Pullman, mne bohvie prečo pripomínajúci Roberta De Nira v Čase prebúdzania. Potešil fakt, že zápletka ohľadom mŕtvoly môže byť vtipná. Som rád, že som si vopred nečítal obsah filmu a tak všetky udalosti boli pre mňa prekvapivé. Pobavili netradičné rodinné vzťahy, kde bolo samozrejmosťoum že všetci majú právo vedieť o všetkom. Potešila Jami Gertz, ktorá zatieňuje svojou kočkovitosťou Kirstie Alley, ktorá ju nedoženie v zaujímavosti ani svojou legendárnou hrivou. Fúzy Sama Elliota tu v neposlednom rade na plnej čiare prekonávajú mustáž Toma Sellecka. A tak ďalej... ()

Roman.Ticka

Kirstie Alley v poloze šité jí přímo na tělo, jak milé připomenutí doby její největší slávy. A ty vlasy!!! Tomu říkám devíza. Jinak dobrá zápletka, slušná komedie a podnětný návod jak někoho usouložit k smrti, dokonce 5x. Pullman hrál rozpačitého bulíka neskutečně, hlavně při hledání šprcek a věšení žaluzií, to nemělo chybičku. Jinak udílení lekce, poučení a šance k nápravě dávám vždycky zelenou! ;-) ()

Martin741

Reziser Carl Reiner /Summer School, Mrtvi Muzi nenosi skotskou sukni/ natocil sympaticku konzervacku o zenskej s trampotami bezneho zivota, ktorej sa trochu skomplikuje zivot, lebo zabudla v hoteli penazenku. A moze sa zacat kvalitna filmarina, ktorej vladne vyborna Kirstie Ally, a vsimol som si aj Billa Pullmana a Sama Elliotta. Dialogy vyborne, kulisy na urovni, ale aj na exteriery prislo. pre mna spokojnost, slusny nadpriemerny film : 70 % ()

helloween93

Bill Pullman tady vypadá jako Jim Carrey. Jinak jde o vcelku suchou černou komedii o tom, jak jedna nevěra a mrtvola zatočí se vztahy v rodině. Viděno na MGM. 2* ()

Uesbe

bolo to celkom vtipné, celkom chytré, ale postavy boli tak zle spravené - predovšetkým plytké -, že to kazilo dojem ()