Film, ktorý mi utkvel v pamäti kvôli postave "pošahaného" študenta (DEAN CAMERON), ktorý presadí aby sa v škole povinne premietal Hooperov film Texaský masaker. Aj to z neho robí vynikajúcu komédiu. A slovenský dabing ? EXCELENTNÝ. (17.12.2004)(17.12.2004)

Ne že by to bylo nějak extra vtipné, ale pár povedených scén tam je, hlavně krvelační králíci a autoškola. Největší vinu na tom nese slovenský dabing, který to podle mého názoru dost zabíjí. Normálně bych řekl, že pořád lepší než anglicky ale tady si nejsem úplně jistý. "Jediný důvod, proč jsem se dal na toto švihnuté povolání, jsou letní prázdniny." 3*(1.5.2020)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $35,659,098Tržby Celosvetovo $36,150,000(26.3.2010)

Jedna z najlepších komédií osemdesiatych rokov a aj jedna z top komédií všetkých čias. Množstvo humoru, politická nekorektnosť (ani na milisekundu tvorcovia nemoralizujú), odkazy pre hororových fanúšikov (krvilačné králiky!), dokonalé herecké obsadenie, úžasný synth popový soundtrack (prispel aj Danny Elfman, či E.G. Daily so skvostnou vypaľovačkou Mind over Matter) a najmä božská atmosféra osemdesiatych rokov. Nepoznám lepší oddychový film na letné popoludnie ako tento skvost. PS: výnimočne skvelý slovenský dabing!(8.5.2006)

Jako oddychovka a na nic si nehrající teenager comedy je Letní škola vynikající. Trochu mi to připomnělo Zlaté časy - Letní škola je ale zábavnější. Pohodář Shoop Marka Harmona a jeho třída plná pošuků, analfabetů a výtržníků vás bez problémů vcucnou a vyplivnou z kolotoče kvalitní zábavy a floridské letní atmosféry až těsně před koncem, kdy se mi trochu zajedl limonádový žánrový happy ending. Ale s tím člověk u těhle slunečných snímků musí počítat. 70%(29.8.2007)