Jako oddychovka a na nic si nehrající teenager comedy je Letní škola vynikající. Trochu mi to připomnělo Zlaté časy - Letní škola je ale zábavnější. Pohodář Shoop Marka Harmona a jeho třída plná pošuků, analfabetů a výtržníků vás bez problémů vcucnou a vyplivnou z kolotoče kvalitní zábavy a floridské letní atmosféry až těsně před koncem, kdy se mi trochu zajedl limonádový žánrový happy ending. Ale s tím člověk u těhle slunečných snímků musí počítat. 70%(29.8.2007)

Film, ktorý mi utkvel v pamäti kvôli postave "pošahaného" študenta (DEAN CAMERON), ktorý presadí aby sa v škole povinne premietal Hooperov film Texaský masaker. Aj to z neho robí vynikajúcu komédiu. A slovenský dabing ? EXCELENTNÝ. (17.12.2004)(17.12.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $35,659,098Tržby Celosvetovo $36,150,000(26.3.2010)

Krvilačné králiky Rulezzzzzzzzzz 9/10(20.5.2006)

Jedna z najlepších komédií osemdesiatych rokov a aj jedna z top komédií všetkých čias. Množstvo humoru, politická nekorektnosť (ani na milisekundu tvorcovia nemoralizujú), odkazy pre hororových fanúšikov (krvilačné králiky!), dokonalé herecké obsadenie, úžasný synth popový soundtrack (prispel aj Danny Elfman, či E.G. Daily so skvostnou vypaľovačkou Mind over Matter) a najmä božská atmosféra osemdesiatych rokov. Nepoznám lepší oddychový film na letné popoludnie ako tento skvost. PS: výnimočne skvelý slovenský dabing!(8.5.2006)