Svůdná krása

• Itálie Io Ballo Da Sola (více)

Do slunného Toskánska přijíždí mladá americká dívka Lucy Harmon (Liv Tyler). Mezi uzavřenou skupinu umělců vnáší zvláštní nádech ztracené minulosti. Svým šarmem a entusiasmem totiž nápadně připomíná svojí nedávno zesnulou matku, která zde trávila svoje mládí a poznala Lucyina otce. Kdo oním osudovým mužem byl však Lucy neví, vrací se tedy na místo mládí svých rodičů, aby to vypátrala. Táhne ji sem také mladická láska. Před čtyřmi lety se její rty poprvé setkaly se snědým italským chlapcem a ona doufá v pokračování. Prožívá silné emoční období, mění se její pohled na svět. A nezměrnou měrou k tomu přispívá i charismatický Alex (Jeremy Irons). (Cruise)

Lonelybiker

Vůbec ne drama a podle mě ani silný příběh, tenhle snímek potěší svoji atmosférou, která je patrná z každého záběru. Kdo by nechtěl prožít prázdniny nebo aspoň dovolenou na toskánském venkově ? Hodně příjemné zpracování, zajímavé obsazení (Jeana Marais jsem poznal až v polovině) a dobře hrající Liv Tyler mě přiměly dát nakonec 4 hvězdy. ()

Sejkorka

Velmi romantické, spousta známých herců, nádherné prostředí. Významná oddechovka. Jo, a pochopitelně krásná Liv. Co víc si přát ? PODRUHÉ 11-3-2024 Letní romantika o lásce a hledání, poezii a nádherné toskánské přírodě. A také o touze po prvním styku. Jí je 17 , jemu asi víc, určitě přes dvacet. Prožijí úžasnou noc při táboráku, jaký lepší čundr si přát. Díky, maestro Bertolucci.  Pozn. - hraje tu 40 letá Stefania Sandrelli = mlaďounká partnerka M. Mastroianniho z Rozvodu po Italsku. ()

maxim77

Dávám 5* za to, že jsem si film zapamatoval. A to jsem to viděl před těmi 20 lety. Kolik je jiných filmů, které ani nevím, že jsem je vůbec viděl. ()