poster

Richard Pryor: Live in Concert

 • USA

  Another Pryor

 • USA

  Richard Pryor Is Back Live in Concert

Komedie / Dokumentární

USA, 1979, 78 min

Producenti:

Hillard Elkins
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Satan
  *****

  Německý ovčák, John Wayne, lovení jelena, boxerský zápas, ženský orgasmus...To je jen zlomek toho, co tenhle chlapík dokáže. Skvěle paroduje a napodobuje a dodá vám tolik energie, jako málokdo ze stand-up komiků. Až se sám stydím, že jsem na něho narazil až teď. [Přesná stopáž: 75 min](6.12.2009)

 • MrPierc
  ****

  Používá zde mnoho mimiky a imitace. Vtipně předstírá opatrného jelena, ženský orgasmus i svůj vlastní infarkt, který ho opravdu v jeho životě postihl (a na který nakonec v roce 2005 zemřel). Umí rychle improvizovat a reagovat na publikum. Hraje naplno a dokáže se kvůli publiku válet na zemi, jen aby od nich vyloudil úsměv. Snaží se porovnávat bílé a černé obyvatele Ameriky. Naváží se do všech, ale zdravě a bez zbytečné nenávisti. Snaží se na všem najít něco komického.(18.11.2012)

 • P1tr
  ***

  Richard Pryor je komediální legenda, jejíž živé vystoupení je plné nakažlivé energie, ale bohužel také nevyrovnaných vtipů. Pryor na vás valí jeden vtip za druhým neskutečnou kadencí, ovšem rychlost jeho přednesu má za následek, že ne každý vtip je povedený a úspěšnost je bohužel tak půl napůl. Je zajímavé vidět velikána v akci, ale zasloužil by si rozhodně lepší materiál.(4.3.2018)

 • JimiH
  ****

  Pryor je určitě velký komediální talent, schopný improvizátor, geniální imitátor a na jeho stand upu se mi líbila ta plynulost s kterou přecházel z jednoho "skeče" do druhého. Míň vulgarit by bylo ale v jeho případě lepší... přesto se vůbec nedivím, proč se stal takovou ikonou...(4.6.2011)

 • RajAthen
  ****

  Otec tohoto pána zemřel skutečně originálně:) a mnoho dalších es je přichystáno v rukávu...(2.4.2012)

 • peeko
  *****

  Jak geniálně jednoduché je bavit lidi, když se to umí. A Richard Pryor to svede velice dobře. Doporučuju srovnat s našimi baviči. Howg(5.7.2011)