Rozpočet $35,2miliónaTržby USA $38,125,247Tržby Celosvetovo $38,620,484║ Kde nič, tu nič, strašne nevýrazný film. /15%/(13.8.2007)

• WANDRWALL

Film se mohl podařit, ale jelikož neměl ty ambice, tak se nepodařil.(8.9.2010)

přesně jak tady někdo řekl, spusta hodně ftipnejch postřehů: "když je Vám 18, tak můžete jít do války, ale panáka si můžete dát až od 21"(ten se mi líbil nejvíc :) a proslov o amaterech v závěru byl taky docela chytrej(i když to nechci nijak snižovat, tak každá blbost se dá říct chytře) ale na druhou stranu je to v zápětí kompenzováno tunama kravin, i když je fakt, že některý věci jinak, než polopatě do těch americkejch palic nenalijete(29.12.2008)

• buldock

Po shlédnutí tohoto "díla" na Nově dnes večer jsem ještě chvíli po jeho skončení přemýšlel , Co to proboha bylo? Příběh naprosto hloupý , dialogy hrůza , vtípky byly zatraceně stupidní a ubohé , prostě film od černocha pro černochy který měl být snad vtipný , snad měl lidem i něco říct , ale nějak se minul účinkem v mých očích.(13.8.2007)

Chris Rock ma porad stejny filmy. Vsechno na jedno brdo, takze nevim proc se tady lidi divite. Docela jsem se nudil, OBCAS usmev na tvari, ale kdyz se tam objevil Bernie Mac me film zacal docela zajimat :)(13.8.2007)

• - Jméno hlavního hrdiny Mayse Gilliama bylo vytvořeno kombinací jmen dvou oblíbených newyorských hráčů baseballu z padesátých let. Prvním byl Willie Mays z New York Giants a druhým Junior Gilliam z Brooklyn Dodgers. (ArsenalEagle)

• - V časti filmu, keď Chris Rock utekal so starou ženou z budovy, ktorá mala vybuchnúť, sme mohli vidieť, že v ruke mal namiesto skutočnej mačky len plyšovú hračku. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Část prezidentské debaty tvoří doslovné opakování scény ze seriálu Monty Pythonův létající cirkus (od r. 1969). Konkrétně se jedná o díl The Money Programme (1972).
    (ArsenalEagle)