přesně jak tady někdo řekl, spusta hodně ftipnejch postřehů: "když je Vám 18, tak můžete jít do války, ale panáka si můžete dát až od 21"(ten se mi líbil nejvíc :) a proslov o amaterech v závěru byl taky docela chytrej(i když to nechci nijak snižovat, tak každá blbost se dá říct chytře) ale na druhou stranu je to v zápětí kompenzováno tunama kravin, i když je fakt, že některý věci jinak, než polopatě do těch americkejch palic nenalijete(29.12.2008)

• Bilky

Už som videl pár negersko-hiphopovýx filmov ale takúto zlátaninu plnú klišé a pátosu ešte nie. Ale čo môže človek čakať od Chrisa ROCKa. Chlapec si to sám napísal, sám zrežíroval a sám aj zahral. škoda že sa našiel blbec, čo mu to zaplatil... Ale amíci si fakt zaslúžia svojíx prezidentov - mali sa lepšie učiť! :)(28.2.2009)

Skvelý film o politike takej akú nemôžte vidiet nikde inde ako vo filme. Vo filme sa napríklad môžte dozvedieť ,že USA robí výcvik šlapiek pre kandidáta na prezidenta USA :D Film ma niektoré krásne gagy na ktorých som sa naozaj nasmial dobre.Ďalej ma upútal voličský autobus Mayse Gilliama ktorý bol perfektný :) Je to taký černošský film o politike kde aj prevláda černošská hudba ,hiphop a podobne. A krásna hláška padla nielen raz vo filme " I'm government i can do everything " veľmi pekná a pamätná hláška :)(9.12.2005)

Škoda, že Chris Rock nedostal zas tolik prostoru kolik by měl. Je to hodně poznat. Stejně jako filmový Mays Gilliam byl patrně i Chris omezen jinými, v tomto případě asi producenty. Chrisův typický humor tak vyplyne na povrch jen v omezeném množství a jen párkrát. Jinak je to úplně pohodová komedie, která je dobrá na shlédnutí po náročném dni.(22.4.2007)

Chrise Rocka moc nemusím, ale v tomhle kousku mi prostě sednul. Prezidentský kandidát, který chvílemi netuší, která bije a o chvíli později dokáže z fleku přednést proslov, které strhne davy. Tak nějak mi připadá i sám Chris Rock. IQ asi moc nepobral, ale vyřídilku má parádní a jako zástupce své třídy prostě zvládne pobavit. A na konci mám skoro chuť, aby se našel prezident s přesně tímhle přístupem :-) PS: Gagy se snoubenkou jsou prostě parádní :-)(25.9.2013)

• - V časti filmu, keď Chris Rock utekal so starou ženou z budovy, ktorá mala vybuchnúť, sme mohli vidieť, že v ruke mal namiesto skutočnej mačky len plyšovú hračku. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Výkřiky, které zazněly po hlášce Chrise Rocka „Ochranka“, když se chtěl zbavit bývalé přítelkyně, ve skutečnosti vyprodukoval Adam Sandler. (ArsenalEagle)

• - Část prezidentské debaty tvoří doslovné opakování scény ze seriálu Monty Pythonův létající cirkus (od r. 1969). Konkrétně se jedná o díl The Money Programme (1972).
    (ArsenalEagle)