#martyisdead (E01) (epizoda)

Krimi / Thriller / Krátkometrážní

Česko, 2019, 15 min

Perfektně zvládnuté minimalistické drama, které staví na nejaktuálnějších problémech společnosti a nekouká na ně svrchu, ale rovnou je servíruje bez okolků tak, jak se v realitě opravdu mají. Věřím, že tenhle koncept mě bude bavit. A to napětí je cítit každým nádechem, ať už vaším, nebo jednotlivých postav.(22.10.2019)

Zajímavý internetový počin Mall.tv. Je to hezká ukázka internetové šikana a toho, kam až člověka může taková nepříjemná situace dostat. Martinovi rodiče až po smrti svého syna zjišťují, jaké měl problémy a co všechno k této tragické události vedlo. Zatím jsou venku dva díly, tak uvidíme dál. Nehrají tam moc známé osobnosti. Zatím to typuju na Modrou velrybu. "Uděláš všechno, co ti řeknu."(27.10.2019)

Na thriller a na můj vkus tam bylo trochu moc toho truchlení, který je pro mě navíc takovej okoukanej motiv. Bavil mě ale tlumený výkon Grundmana v roli otce a závěr navnadil na další díl.(7.11.2019)

Iný Soukup a iná kvalita seriálu. Na Pavlovi je fakt vidieť ,že sa na filmárskej škole toho naučil veľa a má naozaj talent. Teraz je už iba otázkou času ,či ten talent naplno využije a či seriál dostane plný potenciál...(27.10.2019)

SPOILER ALERT. První epizoda neukázala příliš, ale pejsek v mrazáku je dostatečná návnada pro další koukání. Těším se.(20.10.2019)