poster

#follow (S01E03) (epizoda)

Krimi / Thriller / Krátkometrážní

Česko, 2019, 11 min

Režie:

Pavel Soukup

Kamera:

Miloslav Holman
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • KajusaK
  *****

  Napětí, napětí.(22.1.2021)

 • ComicGuy
  ****

  Seriál #martyisdead naplno ocenia len ľudia (ako ja) ,ktorí ucítili kyberšikanu na vlastnej koži. Ak mám ,ale hodnotiť epizódu ,ide si to stále svojím volným tempom a atmosférou ,ktorá stále priťahuje a so zvratmi ,ktoré fungujú. Čakal som ,ale niečo trochu inovatívnejšie....asi sa dočkám az neskôr. 75%(3.11.2019)

 • cdome.82
  **

  Tohle je těžký hodnotit - v rámci seriálu? Tento díl byl krapet lepší, než předchozí. Ale co s ním? Byl lepší v rámci český, podobně zaměřený tvorby? Wut? V rámci světový tvorby? Víc wut, než má deficit český republiky nul. V rámci internetovejch televizí? WUT^2. Pavla Soukupa mám docela rád za jeho předchozí kraťasy, kde dokáže být opravdu výraznej a výpravnej na milimetru filmu, ale tenhle příběh spíš cintá. Ono to vypadá jako instruktážní filmy, který nám před 20 lety pouštěli na gymlu, akorát tam tehdá nebyl facebook v hlavní roli. Na druhou stranu, tehdy to dokázali sestřihat na únosných 10+ minut. Uznávám, že je spousta lidí, kteří si kyberšikanou prošli a z jejich pohledu je to naprosto přesný - otázka je, kolik a jaký informace to předává dál. A jestli je ten skvělej účel opravdu pochopenej tou správnou cílovkou.(5.11.2019)

 • LachtanShows
  ***

  Mně se ten příběh skutečně zamlouvá, ale začíná mi vadit, jak je každá epizoda kratší a kratší. Během deseti minut se prostě nestačí nic stát.(4.11.2019)

 • Foltest
  ***

  Skvělá atmosféra, napětí by se dalo krájet. Hned jdu na další díl.(25.11.2020)