Dongbaekggoch pil muryeob (TV seriál)

• Jižní Korea

동백꽃 필 무렵

When The Camellia Blooms

Drama / Romantický / Thriller / Komedie

Jižní Korea, 2019, 32x35 min

Yeong-hoon Cha

Sang-choon Lim

Na seriál se dobře kouká, svobodná matka stíhaná nepřízní osudu si nakonec nakloní cele okolí. Ovšem vedlejší postavy jsou snad ještě lepší, hlavně právnička se svým manželem.(22.11.2019)

Pro mě nezvyklá kombinace romantiky, komedie a thrilleru, na kterou se velmi dobře kouká. Velmi zajímavé a v korejském drama ne úplně obvyklé postavy (jak hlavní, tak vedlejší) + kvalitní OST zaručí, že se rozhodně nudit nebudete.(28.11.2019)

Oproti standardům je tahle dorama hodně otevřená a ukazuje reálný obraz životní situace svobodných matek, které to nemají lehké a snažící se životem protlouct. Skvěle zahraná Dong-Baek v podání Kong Hyo-Jin a snad ještě lepší Kang Ha-Neul, který dokonale vystihl povahu dobrosrdečného policisty. Spolu s Kamélií jsem sledoval průběžně i akční Vagabond a kdyby mi někdo předtím řekl, že se na Kamélii budu týden co týden těšit více než na Vagabond ve kterém hraje můj oblíbenec Lee Seung Gi a na který jsem čekal skoro rok, tak bych si myslel, že se naprosto pomátl. Ano... až tak mě seriál učaroval a směle si troufám tvrdit, že to je jednička roku 2019.(11.1.2020)

• - Herec Kim Ji-Suk si vybral tento seriál proto, že již dříve spolupracoval s hercem Kang Ha-Neulem a také si chtěl zahrát s představitelkou hlavní role herečkou Kong Hyo-Jin. Také se mu líbil scénář, který mu přišel velmi zábavný. (Roby)

• - Herec Kang Ha-Neul se domnívá, že láska na první pohled je možná, ale osobně si spíše myslí, že přichází až po určité době, kdy se dva lidé už chvíli znají. Tohle jeho tvrzení je přinejmenším zajímavé, jelikož v seriálu hraje postavu, která smýšlí úplně opačně než jeho představitel. (Roby)