Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Izrael se chystá zaútočit na syrský cíl, který Eli označil. Eli je ale v podezření a stahují se nad ním mračna. Odveta je rychlá – a krutá. (Netflix)

Recenze (5)

jarmil8 

všechny recenze uživatele

Seriál má příjemnou retroatmosféru a předposlední díl se vzchopí i k nějakému většímu dramatu. V posledním díle jsou však použita všechna možná trapná klišé (můra a světlo) a místy to zavání sebeparodií (úředníci čtoucí noviny). U takto silného příběhu hloupá průměrnost zamrzí. ()

Reklama

klukluka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pochopitelně nejsilnější díl seriálu. Záměrně nepíšu nejlepší, protože to bylo nabité emocemi a zejména ty určovaly celkové vyznění. Je smutné si představit, že stát Izrael poslal v zájmu celku na smrt člověka, který toho pro něj tolik udělal. Na druhou stranu mu tím zajistil nesmrtelnost. Eli se Syřanům neposmíval a ani seriál je nevykreslil jako bandu tupců. I to hodnotím kladně. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Finále sice ještě pojednávalo o špionáži, ale tvůrci se spíše soustředili na následky vyslání agenta 88 do Sýrie. Izrael jako takový na jeho operacích jasně vydělal, následky pro Eliho rodinu i pro něj samotného byly od počátku akceptovatelnými ztrátami jako všude jinde. Jen si myslím, že si mohli tvůrci ve vysvětlivkách odpustit ty cedry, s kterými Eli možná měl, ale možná taky neměl něco společného. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama