Trailer 1

Marze

Na ukazani sve brutalni povahy film casem neplytva. Je to jako Texasky masakr motorovou pilou. Ale trpi slabymi vypravecskymi myslenkami. Vse je stvoreno kvuli konci, na ktery nezapomenete. ()

Thomas_xxxxx

Bezduchá ulietaná a uvrešťaná blbosť, ktorej jedinou výhodou je, že sa to dá celkom pozerať, ale to je bohužiaľ jediné pozitívum tohto kúsku. ()

Hapretor

Tak tý ženský sem fandil jak už nevim kdy a kde ... ta byla víc schopná než Rambo, Bear Grylls a Macgyver dohromady ... škoda toho nejasného konce ... žádnej happyend se nekoná ... další plus ... a další pro mě originální nápad jak znechutit diváka a nutit přemýšlet, jaké je člověk prase ... a další plus - ještě trocha filozofie a dějin mučení ... p.s. ten hlavní kokot byl vážně srab ... a úchyl hnusnej ... ()

Morholt

Nesympatická hlavní hrdinka by se dala přehlédnout, stupidní postavy scházející ze světa ještě stupidnějšími způsoby také a nakonec bych překousnul i fakt, že děj je tupý i na céčkový rape and revenge, či co to bylo. Co se ale nedalo přejít je naprosto příšerná kamera, za kterou by se mělo ze zákona trestat. Notabene když gore, které tu mělo hrát výraznou roli, se omezuje jen na jednu kutálející se palici v motorkářské helmě. Jediné, co stojí za pozornost, je celkem originální způsob mučení či popravy, který je ovšem v závěru spíš zmíněn, než předveden. Ztráta času. 10% ()