• Houbiczska
  ***

  Po delší době tu máme hororový seriál a zatím se mi jeví lépe než pro mě úmorně nudný Hill House. Na francouzštinu si člověk po chvilce zvykne, herečky jsou slušné a nápad celkem originální a zajímavý. Tempo to nasadilo od začátku rychlé, hororová atmosféra tomu taky nechybí, tak uvidíme dále.(26.9.2019)

 • warrenur
  ***

  Zaujimavy namet, hoci so spisovatelmi a ich predstavach premietnutych do nocnych mor, ci opacne, sa toho uz cosi nafilmovalo. Sem-tam mi sice spravanie autorky prislo dost strojene, ale to sa stratilo v tom mnozstve iracionalneho a sialeneho spravania ostatnych vykukov. Dufam, ze vsetky lakacky nebudu stat len na zvukovych efektoch. Dam tomu vsak sancu.(13.12.2019)

 • MIMI.kry
  *

  První díl mně osobně příliš nesedl. Je mi líto, že tomu tady musím trochu snížit hodnocení. Drsné, arogantní mužatky mi nesedí ve filmu ani v životě a Emma mi sympatická rozhodně nebyla. Je sice imponující, že psala knihy, ale tím veškerá náklonnost k postavě končí. Posednutí, převtělení a čarodějnice rovněž nepatří k nejoblíbenějším tématům. Zvracející, močící, krvácející uhranutí lidé mi nebaví ani mi takové příběhy nic dobrého nepřináší. Dám tomu ještě šanci v další epizodě a pak případně se seriálem končím. Úplný průser seriál není, to ne, jen mi prostě tématicky minul. Sorry, cílovka asi nebudu.(24.9.2019)

 • Necrotongue
  *****

  Úvodní epizoda seriálu mě příjemně překvapila. Od dnešních hororů toho příliš neočekávám, tvůrci většinou vsadí na sérii tupých lekaček a výsledek tomu odpovídá, tady ale došlo ke změně. Místo nablblých prvoplánových bafnutí se Francouzi soustředili na budování tíživé atmosféry, pokud mám mluvit za sebe, povedlo se jim to.(6.11.2019)

 • Mr.Apache
  *

  Ty vole, to bylo strašné. To natočil Psychoř?(26.9.2019)

 • - Písnička, která hraje v epizodě, je „End Title: Film Noir“ od The Texas Chainsaw Dust Lovers. (Duoscop)