Po delší době tu máme hororový seriál a zatím se mi jeví lépe než pro mě úmorně nudný Hill House. Na francouzštinu si člověk po chvilce zvykne, herečky jsou slušné a nápad celkem originální a zajímavý. Tempo to nasadilo od začátku rychlé, hororová atmosféra tomu taky nechybí, tak uvidíme dále.(26.9.2019)

Zaujimavy namet, hoci so spisovatelmi a ich predstavach premietnutych do nocnych mor, ci opacne, sa toho uz cosi nafilmovalo. Sem-tam mi sice spravanie autorky prislo dost strojene, ale to sa stratilo v tom mnozstve iracionalneho a sialeneho spravania ostatnych vykukov. Dufam, ze vsetky lakacky nebudu stat len na zvukovych efektoch. Dam tomu vsak sancu.(13.12.2019)

• MIMI.kry

První díl mně osobně příliš nesedl. Je mi líto, že tomu tady musím trochu snížit hodnocení. Drsné, arogantní mužatky mi nesedí ve filmu ani v životě a Emma mi sympatická rozhodně nebyla. Je sice imponující, že psala knihy, ale tím veškerá náklonnost k postavě končí. Posednutí, převtělení a čarodějnice rovněž nepatří k nejoblíbenějším tématům. Zvracející, močící, krvácející uhranutí lidé mi nebaví ani mi takové příběhy nic dobrého nepřináší. Dám tomu ještě šanci v další epizodě a pak případně se seriálem končím. Úplný průser seriál není, to ne, jen mi prostě tématicky minul. Sorry, cílovka asi nebudu.(24.9.2019)

Úvodní epizoda seriálu mě příjemně překvapila. Od dnešních hororů toho příliš neočekávám, tvůrci většinou vsadí na sérii tupých lekaček a výsledek tomu odpovídá, tady ale došlo ke změně. Místo nablblých prvoplánových bafnutí se Francouzi soustředili na budování tíživé atmosféry, pokud mám mluvit za sebe, povedlo se jim to.(6.11.2019)

• Mr.Apache

Ty vole, to bylo strašné. To natočil Psychoř?(26.9.2019)

• - Písnička, která hraje v epizodě, je „End Title: Film Noir“ od The Texas Chainsaw Dust Lovers. (Duoscop)