Už to vyzerá, že vrchol príbehu bude v jeho strede. Po E04 ďalšia skvelá časť, tentokrát flashbacková. A opäť to neni na 5*, ale chcem to trochu nadhodnotiť. Milujem urban storky a tieto jak keby dospelácke verzie Bojíte sa tmy. Aj keď je duch smiešny, pretože ako je jasné v podstate od začiatku, v Marianne je pred strašením, lakačkami, aj nechutnosťami (byť je všetkého nemálo), na prvom mieste príbeh. A táto časť mi sadla najviac.(16.10.2019)

Pribehovka z minulosti, ked bola patica nerozlucnych priatelov v puberte a zrejme skrsol prvy zaujem Marianne. Vcelku priemer. Lakacky prakticky, az na dve vynimky, vyuzivaju neprijemne audio. Mierny nadpriemer. Predosla cast bola rozhodne o triedu vyssie, zvlast co sa tyka herectva a hlavne atmosfery.(17.12.2019)

Těch Jumpscare střihů je tam na můj vkus až příliš. I přes to velmi silná epizoda, která odkrývá velkou část příběhu.(30.9.2019)

Par zahad se nam vysvetlilo, ale porad jich par zustava....(19.7.2020)

Po dlouhé době si zase můžu užít skvělou hororovou atmosféru, proto hvězdičkami nešetřím. Tahle výprava proti proudu času k počátku příběhu mě hodně bavila, vždy, když polevilo napětí, nemuselo mi to být líto, protože jsem se na oplátku dozvěděl něco zajímavého a pro příběh podstatného.(7.11.2019)