poster

K-12

 • Austrálie

  K-12

Fantasy / Horor / Muzikál

USA, 2019, 96 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Beckett51
  ***

  Jako konceptuální sbírka videoklipů ok, ale jako film to prostě nefunguje. Normálně bych dal asi dvě, ale mírně nadhodnotím kvůli vizuálu, kterej byl prostě vypiplanej a kvůli tomu, že je tam vidět, že nehledě na to, že jako film je to hodně průměrný (hlavně co se hlediska režie a scénáře týče), to muselo dát fakt šílenou práci a jistá hloubka v jednotlivých tématických scénách je. A taky kvůli tomu, že je to debut, žejo. Nefanoušci Melanie si mohou v klidu tu jednu hvězdu odebrat.(9.9.2019)

 • kukkik
  odpad!

  Bizarní počin bizarní tvůrkyně. Mě to nesedlo, je to pouze koláž všelijak nevkusných videoklipů sázejících na šokování diváka/posluchače. Hudba mladé generace, jinými slovy generická mlha zastřených tónů bez nástrojů jednolité melodie tvořená bez talentu nebo citu k hudbě. Z celého filmu, žánru a Melanie čiší povrchnost, nevkus a špína ukrytá pod pozlátkem, toto by možná zafungovalo lépe, kdyby to bylo koncipováno jako horor. Takto ovšem maximálně odpad!(23.1.2020)

 • Astonko
  ***

  V podstate ide iba o viacero klipov pospájaných dokopy, ktoré samé o sebe majú nejaký príbeh, no celkovo ten film dej postráda a, možno až na koniec, sa v ňom toho moc nedeje. To môže spôsobovať aj napriek krátkej stopáži nudu a ak sa vám nepáči, alebo nezačne páčiť, ani štýl hudby Melanie Martinez tak film kľudne môžete vynechať. U mňa to však pesničky a výprava s kostýmami zachraňujú, takže dávam 6/10(14.9.2019)