Kočkopes (TV seriál)

CatDog

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1998, 66x22 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (73)

Odmalička jsem měla velký respekt z koček, hlavně z jejich drápků. Takže jsem zbožňovala psíka a kočku úplně nenáviděla :o) Do té doby, než mě kocourek jednoho zdejšího uživatele přesvědčil o opaku (podotýkám, že to trvalo do mých 20let). A musím na sebe prásknout, že jsem z toho seriálu měla občas noční můry. Brrr.. Neměl to někdo taky tak? :oD Stejně jsem ale každé ráno oddaně čekala u televize :o)(25.10.2009)

Tenhle seriál je super!(8.10.2007)

Není to kočka ani pes, je to Kočkopes. / Viděné epizody cca *36.dílů / ( Hodnocení: 7/10 )(20.4.2012)

Vtipný a povedený seriál!(5.3.2008)

Skvělá kočkopsina. Díky bohu za YouTube a za to, že si člověk může zavzpomínat, u jakých skvostů trávil dětství / mládí...(21.7.2011)

Další z šíleností, k jejichž sledování na Cartoon Network nebyla zapotřebí nijak extrémní znalost angličtiny...(10.8.2009)

70% - Vtipné eskapády dvou pitomců v jednom... :)(14.10.2007)

Neuvěřileně vtipný seriál s dosti chytlavou znělkou - Kočkopéés, kočkopéés :-)(19.11.2007)

Šíleně absurdní a vtipná záležitost! :D(12.10.2013)

• stilgar1

Americká animovaná tvorba se v posledních dvaceti letech snaží vytěžit své nápady z téměř všeho. Tenhle podprůměrný seriál neklesl do naprostých hlubin příšernosti, ale dětem bych ho rozhodně nepouštěl...(14.2.2009)

No to byla ale blbost. Jako malý jsem se na to stejně občas ráno díval. Byla to sranda.(4.1.2015)

• iamek

Nudný a nepovedený seriál ...(2.10.2009)

Furt mám v hlavě tu pisničku! :-D rád jsem se na to podíval když jsem byl malý.(15.2.2012)

Viděl jsem seriál jako opravdu malý, pravděpodobně mladší než pro mě bylo vhodné. Potom jsem to už kromě asi 1 reprízy neviděl. Ale míval jsem to na VHS, pokud si dobře pamatuju. Dávali to tenkrát na Nově (po vystřídání na jedno brdo německé variace našeho známého mravence Ferdy šlo o zpestření) a Supermaxu (tam jsem to asi nezastihl, protože mi tento kanál rodiče často vypínali), originální kanál je však Nickelodeon. Mnoho klasických Nick seriálů koupil u nás Supermax (nebo HBO Česká republika, pokud chcete), snad vynechal jen ty nejvíc kultovní - Rena a Stimpyho + Spongeboba. Šlo o zdaleka první Nickelodeon animák, co jsem v životě viděl, ale z doslechu prý schytával strašné hejtování ze strany fanoušků 90-tkového Nicku (kromě výše zmíněných jde o pořady Doug, Rugrats, Arnold, Rocko nebo dejme tomu Rocket Power) a dávání za vinu první skutečný úpadek stanice.I přesto si však popularitu udržel silnou podle pozitivních ohlasů a počtu let natáčení. Námět je sám o sobě ujetý, něco jako siamská dvojčata kočky a psa z opačných stran (hádejte, jaké měli rodiče) zažívají různé šílené příhody a často se jim plete do cesty nějaká psí mafie (nebo co byli zač) a snad nějaký zajíc. Možná ještě někdo, nepamatuju, ale obecně mi přišli jako záporáci z Chipa a Dalea na nějakých lehkých drogách. Obávám se si to pustit po letech kvůli návyku na český dabing, což se u jiného (Timon a Pumbaa) na první pokus nevyplatilo. A pochybuju, že bych ho s ním někde sehnal. Už si nepamatuju, proč jsem hodnotil, jak jsem hodnotil, ale nechám to tak, třeba mě něco v budoucnu ještě překvapí.(13.8.2017)

to jsem měla ráda!(20.2.2010)

Pamatuju si na to, vím, že mě to hned začlo bavit. Hlavně ta úvodní znělka ♫ kočkóóópééés ♫. Škoda, že kočkopes neexistuje doopravdy, hned bych ho bral jako svého domácího mazlíčka.(2.8.2008)

Výborná záležitosť:) Vtipná, komická, niekedy nechutná až šialená ale s množstvom originálnych a skvelých nápadov:)(19.3.2010)

Kočkopes :-D(18.5.2011)

Šílenej a IMHO zábavnej seriál, kterej jsem si jako malej nikdy nenechal uniknout.(9.12.2007)

Stejný případ jako Oggy a škodíci, srdcovka mého dětství a naprostá šílenost. Strašně rád na to vzpomínám, někdy na to budu muset zase kouknout(7.1.2013)

Povedený a hlavně myšlenkou originální seriál, který zaručeně rozesměje. Po pád dílech mě to ale celkem přestalo bavit.(31.3.2009)

♫ kočkóóópééés ♫ ... lolézní rofl !1!(24.12.2006)

Všechno to vidím jako dnes, ten den kdy se narodil kočkopes... Kočkopéééés Kočkopeees.....(18.7.2008)

Pokud nezáleží moc na ději a grafickém zpravání, tak tenhle seriál ve mě něco zanechal dodnes ten bláznivý nápad, prostě výborné :))(2.3.2009)

• Driss

Z nostalgie hážu dvě hvězdice, ale mezi námi: "Co si bude povídat. Je to hrozná kravina."(15.8.2012)

Tenhle seriál mě v dětství nějak nechytl, ale stejně jsem ho sledovala. Takže z nostalgie, tři hvězdičky.(26.3.2012)

Moc pěkný, vtipný kreslený seriál, hodně moc na něj mám vzpomínky, ale škoda, že se už v TV nevidí.(4.2.2008)

Geniální záležitost!!!:-D(4.12.2007)

Naprosto ulítlej crazy animák o hodně jinčí, než ty ty klasické, i like it :-)(8.5.2009)

Další ze seriálů, na který jsem se ráno díval, než jsem odešel do školy. Hodně vtipně povedená haluz :)(2.12.2009)

Pes byl stejně nejlepší!(28.11.2011)

Kočko-pes, pso-kočka. Jak je každýmu libo. Každý už ví kde bydlí, co rádí jí, co nemají rádi. Bydlí v krásném domečku na kopci ve tvaru rybí kostry. Jeden miluje to co ten druhý až po krk nesnáší. Nemají se rádi, škárlí se, snaží se být co nejméně závislý na své 2. nedobrovolné polovičce. Přesto si bez sebe nedokážou svůj život představit. Je to přesně jako láska mezi skutečnou kočkou a psem. Prvně by se klidně pozabíjeli, poté dlouhou dobu se zrona v lásce nemají. Chvíli nastává doba kdy jsou pro sebe ničím. A pak se stejně podvolí, a nastane nejupřímnější přátelství jaké může být.(19.6.2007)

Skvělá animace, originální příběhy a super ústřední postava... cca seriál o 5ti*(25.3.2008)

Pamatuji si z vysílání Supermaxu (budiž mu země lehká). Když jsem viděl prvně, nápad mi přišel velice zajímavý a vtipný. Stylem kresby a humoru mi to připomínalo Rena a Stimpyho a stejně jako ti dva je seriál podobně kvalitní. Kromě hlavních hrdinů (či hrdiny?) se mi líbil i ten modrý myšák... na jméno si ale už nepamatuji. Každopádně, další věc, po které se dá už jen tesknit, naše televize bohužel mají jiné priority.(16.3.2009)

Šílený úlet podobně jako Spongebob!(21.6.2010)

Vychytrálá kočka s dobráckým avšak přihlouplým psem okupují jedno tělo. Famózní crazy komiks, který je asi příliš dobrý, než aby ho dávala nějaká česká TV stanice.(27.11.2007)

Tak na tento seriál spomínam len v dobrom. Ako malý som sa pri ňom riadne nasmial.(11.1.2009)

Skvěle naladilo z rána! :-)(5.6.2009)

Jo dobrý animovaný seriál.. pes a kočka spolu v jednom těle to je síla.. Bavil jsme se každý díl,ale ne tak moc, abych tomu dal více jak 3z5(2.7.2011)

• Kosmik 1

Ač smysl pro humor mám, tak tohle dílo mi nepřišlo vůbec vtipné. Dvě hvězdy za nápad dát kočku a psa dohromady v jedno tělo. To by musel být člověk v deliriu, aby ho něco takového napadlo, ale vidím, že to má celkem úspěch. Ono je asi už možné úplně všechno a když to lidi baví, tak to svůj účel splnilo.(18.2.2011)

Ptákovina jako zvon, ale dalo se na to koukat.(18.1.2010)

Tu začali moje konšpiračné teórie...:)(24.3.2010)

Nářez, nejdrsnější nápad na animovanej seriál hned po SpongeBob SquarePants :) Sledoval jsem každej díl, co kdysi běhal na ňákym analogovym vysílání nějaký český televize (s malym č).(6.10.2008)

Nikdy sem neodešel ráno do školy bez toho aniž bych se na to podíval:D(14.10.2008)

• jefff

Demence na druhou!(20.4.2009)

jou, tohle bylo pěkně ujeté(25.1.2010)

Geniální, tento humor jsem mohl, to se přiznám. A ještě více se mi líbí nápad, že dva osobnostní protiklady, spolu musí pořád být, protože jsou fyzicky spojení. Díky tomu vznikaly velmi originální situace :-)(27.2.2010)

Jůůůůůů- Kočkopes..Jedna z těch lepších pohádek...(23.2.2011)

80% V mládí byl pro mě Kočkopes jedna z nejzábavnějších pohádek-seriálů(25.10.2010)

To byl den kdy se nám narodil celý svět z toho naruby byl. Už to vidím jako dnes ten den, kdy se nám narodil kočkopes. Haf mňaůů mňááů haf byli jsme z toho všichni paf. Srdcovka z dětských let.(10.1.2009)

• TaanStari

Někdo asi lítal hodně vysoko, když vymýšlel tohle.(30.10.2010)

catdog, catdoooog. Jak já je zbožňovala. Nejlepší kreslený seriál pro děcka. Škoda, že ho nedávají, klidně bych kvůli němu totiž vstala :))(28.6.2010)

vzpomínám si na to jen matně, ale pamatuju si, že jsem an to koukal hrozně rád :)(3.3.2010)

Tohle byl další z těch parádních animáků, kvůli kterým jsem vstával o ranních víkendových hodinách. Už si nepamatuji na žádný z dílů kromě jednoho, kdy se pes (nebo kočko/a) pořád učil, až mu narosl mozek, o který se potom přetahovali.(9.2.2011)

• jasanka

Totálně ztřeštěný námět… Ale koukat se na to dá.(17.6.2011)

Tak tohle je úlet...hodně povedený animák, hned bych se na něj mrkl znova...(2.3.2008)

To byl den,když se nám narodil,celý svět hned naruby byl, všechno to vidím jako dnes,ten den když se narodil KOČKOPES!KOČKOPEEES!KOČKOPEEEES!Ten den,když se narodil kočkopes! NABÍDKA KOČKOPSA JAKO TV RIP --- http://kockopes.wgz.cz/ ---- NEOVĚŘENO(31.10.2008)

Na první pohled velmi šílená záležitost, která je ale překvapivě chytrá, vtipná a kreativní.(18.12.2011)

Tenhleten famózní kreslený seriál s unikátní atmosférou mi vážně moc chybí. Jeden z nej, jaký jsem kdy vůbec viděl.(1.8.2007)

...vždycky jsem si lámala hlavu nad tím, jak takový kočkopes chodí na záchod, teda hlavně kudy chodí na záchod, ale bavil mě, možná v něčem připomínali tihle dva v jednom Garfielda..(5.10.2008)

Co se námětu týče, rozhodně originální seriál. Místy zábavaný, ale ne nic převratného v mých očích.(25.8.2010)

• haWranka

Jediný, co si pamatuju je to, že mě to jako malou neskutečně bavilo. Ale teď radši hodnotit nebudu. Nejdřív se musím odhodlat k tomu se na to podívat.(5.6.2011)

• NiaWolf

♫,,To byl déén, kdy se nááám narodil...svět jako kdyby naruby byl. KOČKOPÉÉÉÉS"♪ Jinak to bylo spíše lehce podprůměrné, ale když nic lepšího nedávali, byl člověk rád i za to.(6.6.2018)

Haf mňau, mňau haf... :D Skvělý, já to milovala a na Supermaxu, který už bohužel není a skoro jsem ho obrečela, jsem to sledovala pořád!(24.6.2011)

Haha, nejstylovější seriál mých dětských let:)(10.1.2014)

Tak u tohohle jsme se vždycky náramně bavil :D(3.6.2009)

Super animák, kvůli kterému jsem bulal školu......(7.5.2008)

Vedle takových gigantů jako Kačeři,Tom a Jerry,Jen počkej zajíci a dalších a dalších...mi uvízl jako malému v paměti tento animovaný seriál...čím to asi bude...je to prostě kvalitka na kterou se vždy rád podívám. Děcka,nebojte se mutantů,oni sou vtipní a nemají si s kym hrát:-D...(2.9.2008)

Nevím jak by mě to bavilo dnes, ale kdysi jsem na tom solidně ulítával. :))(26.10.2012)

Kdo by mohl nemilovat něco tak brilantního?(11.5.2014)

''Catdog Catdog Alone in the world was a little catdog''(22.6.2018)

Když jsem byl malý, tak kočkopes dával o víkendech myslím v 6.30. Kvůli povedeným příběhům a vtipným výtvarným kouskům jsem si nikdy nezapomněl nařídit budík. Kočkopes je něco úplně jiného než současné tradiční přihlouplé animáče pro děti. Kočkopes je taková umírněnější forma Rena a Stimpyho, kteří jsou ovšem také úžasní.(4.11.2014)

One fine day with a woof and purrr a baby was born and it caused a little stir, no blue buzzard no three-eyed frog, just a feline canine little CatDog.. Alone in the world is a little CatDog.. :) Sice pěkná blbina, ale měla jsem to ráda. Ty dnešní pohádky a seriály pro děti, jsou podle mě mnohem horší blbosti..(18.12.2014)