Reklama

Reklama

Třeba mě sežer

(TV seriál)
Komedie
USA, (1997–2003), 54 h 19 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

Steven Levitan

Hrají:

Laura San Giacomo, George Segal, Wendie Malick, Enrico Colantoni, David Spade, Rebecca Romijn, Brian Posehn, Rena Sofer, Sasha Barrese, (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(148)

Obsahy(1)

Žurnalistka Maya Gallo chce navštívit svého tatínka, pracujícího v módním časopise Blush, až ji tatínek přesvědčí, aby zde pracovala. S tupými modelkami a otravnými mužskými ale nebude lehké časopis zvelebit... (maroon93)

Recenze (8)

zdepapepa 

všechny recenze uživatele

Rozhodně to lepší ze sitcomové tvorby přelomu tisíciletí. Bohužel ale v ČR nerozšířeno a v USA se nejspíš tou dobou kochali koncem Seinfelda a Přáteli, takže asi taky ne, nicméně počet epizod svědčí o tom, že to až takový propadák nebyl. Oproti tomu v dnešní době o kvalitní sitcom člověk nezavadí, tak aspoň je čas sjíždět staré epizody. A snad i nejlepší long-running work-com, který jsem viděl. A rozhodně určitě naprosto a jednoznačně jediný z takovéhoto prostředí. ()

danecek24

všechny recenze uživatele

Zlatý Glóbus - nominace (7) - 56. ročník (za rok) 1998 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Laura San Giacomo, Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - George Segal, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Wendie Malick, Nejlepší herec ve vedlejší roli - David Spade, 57. ročník 1999 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - George Segal, Nejlepší herec ve vedlejší roli - David Spade ()

Reklama

Noviik 

všechny recenze uživatele

Povedený sitcom odehrávající se v prostředí pánského časopisu Blush, který je typický svým sexistickým pohledem na ženy. Můžete zde vidět zápletky děvkařského otce s jeho v mládí zapomenutou dcerou, fórky malého Finche, vysloužilou modelku Ninu a její věčné pošťuchování s fotografem Elliotem a hlavně hloupé modelky. Fórky jsou možná občas známé od jinud, ale každopádně jde o jeden z lepších sitcomů. ()

Scio 

všechny recenze uživatele

Místy skoro geniální jednoduchá odreagovačka z prostředí populárního časopisu. Celé je to velmi úsměvné, dobře poskládané a hlavně se u toho nemusí přemýšlet. Postavy jsou dobře zahrané a každá jiná, přesto k sobě dobře pasují. Já osobně jsem si nejvíce oblíbil Finče v podání Davida Spade. Mohu jen vřele doporučit! ()

BigBen87CZ 

všechny recenze uživatele

Osvěžující ... to je asi nejvýstižnější hodnocení. Je to sice plné fórků vybrakovaných odjinud, ale Finch je prostě supercool guy ... a Maiin nadhled a morálka na mě působí jako balzám na duši ... boj nezkažené dívky se zkaženým světem v čele s jejím infantilním otcem ... to je opravdu moc dobré odreagování ... 70% ()

Galerie (46)

Zajímavosti (1)

  • V každé epizodě je na Jackově (George Segal) okně nová květina. (slatkac)

Reklama

Reklama