Reklama

Reklama

Třeba mě sežer

(seriál)
všechny plakáty
Komedie
USA, (1997–2003), 54 h 19 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

Steven Levitan

Hrají:

Laura San Giacomo, George Segal, Wendie Malick, Enrico Colantoni, David Spade, Rebecca Romijn, Brian Posehn, Rena Sofer, Sasha Barrese (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(148)

Obsahy(1)

Žurnalistka Maya Gallo chce navštívit svého tatínka, pracujícího v módním časopise Blush, až ji tatínek přesvědčí, aby zde pracovala. S tupými modelkami a otravnými mužskými ale nebude lehké časopis zvelebit... (maroon93)

Recenze (9)

BigBen87CZ 

všechny recenze uživatele

Osvěžující ... to je asi nejvýstižnější hodnocení. Je to sice plné fórků vybrakovaných odjinud, ale Finch je prostě supercool guy ... a Maiin nadhled a morálka na mě působí jako balzám na duši ... boj nezkažené dívky se zkaženým světem v čele s jejím infantilním otcem ... to je opravdu moc dobré odreagování ... 70% ()

zdepapepa 

všechny recenze uživatele

Rozhodně to lepší ze sitcomové tvorby přelomu tisíciletí. Bohužel ale v ČR nerozšířeno a v USA se nejspíš tou dobou kochali koncem Seinfelda a Přáteli, takže asi taky ne, nicméně počet epizod svědčí o tom, že to až takový propadák nebyl. Oproti tomu v dnešní době o kvalitní sitcom člověk nezavadí, tak aspoň je čas sjíždět staré epizody. A snad i nejlepší long-running work-com, který jsem viděl. A rozhodně určitě naprosto a jednoznačně jediný z takovéhoto prostředí. ()

Reklama

kockodan 

všechny recenze uživatele

Kdo chce zavzpomínat na kopírky velké jako lednice, pevné linky se zakrouceným drátem od sluchátka, laptopy tlusté jako Vojna a Mír, CRT monitory zabírající polovinu plochy kancelářského stolu, a život bez všudypřítomných mobilů, je zde správně. Devadesátky v redakci módního časopisu v New Yorku. Klasická US sitcomová oddychovka, občas ne moc vtipná, ale neurazí. Nutno ovšem podotknout, že koncem milénia byly v tomto žánru k vidění mnohem kvalitnější řachandy! 60% ()

danecek24

všechny recenze uživatele

Zlatý Glóbus - nominace (7) - 56. ročník (za rok) 1998 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Laura San Giacomo, Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - George Segal, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Wendie Malick, Nejlepší herec ve vedlejší roli - David Spade, 57. ročník 1999 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - George Segal, Nejlepší herec ve vedlejší roli - David Spade ()

Noviik 

všechny recenze uživatele

Povedený sitcom odehrávající se v prostředí pánského časopisu Blush, který je typický svým sexistickým pohledem na ženy. Můžete zde vidět zápletky děvkařského otce s jeho v mládí zapomenutou dcerou, fórky malého Finche, vysloužilou modelku Ninu a její věčné pošťuchování s fotografem Elliotem a hlavně hloupé modelky. Fórky jsou možná občas známé od jinud, ale každopádně jde o jeden z lepších sitcomů. ()

Galerie (95)

Zajímavosti (2)

  • V každé epizodě je na Jackově (George Segal) okně nová květina. (slatkac)

Související novinky

Zemřel herec George Segal

Zemřel herec George Segal

24.03.2021

Ve věku 87 let zemřel v kalifornské Santa Rose americký herec George Segal. Zprávu médiím oznámila jeho manželka Sonia s informací, že příčinou úmrtí byly komplikace po operaci srdce. Držitel dvou…

Reklama

Reklama