Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film natočený v duchu bratří Dardennových vypráví příběh polské emigrantky, která se rozhodne prodat své dítě italským manželům. Když se o slovo přihlásí emoce, začne se zdánlivě jednoduchý plán vymykat kontrole. Carlo Sironi ve svém debutu sleduje těžkou situaci svých hrdinů, z nichž každý má své úzkosti, potřeby a touhy. (Kino na hranici)

(více)

Recenze (3)

POMO 

všechny recenze uživatele

Minimalistická óda na ztráty a nálezy. Ve skromném formátu 4:3, do kterého se vejde pouze to podstatné pro intimní studii dvou naprosto odlišných mladých lidí. Takřka bez hudby a s minimem dialogů. Samotné zkoumání kdo jsou uvnitř ti dva na první pohled odměření, do smysluplného života nezařazení flákači; co zrovna v oněch situacích prožívají a jaký to na ně bude mít vliv, je pilířem Sironiho vyprávění. Jak zloděj motorek, trávící volný čas v herně a holka, schopna prodat své ještě nenarozené dítě, spolu vyjdou při spolubydlení a jak se vypořádají s počáteční starostlivostí o něj? Fotografické snímání dění Sironi vyplňuje citem pro lidskou psychologii. Nikoho nekritizuje, ale ho nechává své chyby oplakat. Uvědomění se a procitnutí nejsou zadarmo. Jako žádný růst. [3Kino Fest] ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Tenhle film je tak deprisivní, že i když po něm uslyšíte slova jako "rekordní nárůst" "covid" "lockdown" "zpřísníme opatření", tak už Vás to beztak víc nesejme, takže do dnešní doby je tenhle film vlastně ideál.Film, kde není hudba, minimum dialogů, mnoho statických obrazků, postavy, neprojevující emoce, minimum extiréru, jen hnusný interiéry, ale aby bylo pochopeno to filmu nevyčítám nýbrž chválím protože docílí u diváka potřebnýho stavu..... hledání provazu a silné větve. ()

Reklama

Galerie (16)

Reklama

Reklama