Reklama

Reklama

Recenze (14)

davidh76 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zaver je ten, ze vyhrali ti spatni. Jini v serialu ani nebyli. Vzhledem k tomu, jak husty serial misty byl. Bych cekal, ze posledni dil urve koule, ale v podstate jen uzavrel kapitolu. Celkove hodne dobry serial, ktery misty dosahoval maximalnich kvalit. A dokazal misty vzbudit pocit totalni deprese, ze sveta, kde vyhraji spatni nad jeste horsimi. Kde dobro nema absolutne zadne misto, pripadne je odstreleno hned jak vyrasi. Zrostredkovani tohoto pocitu ze sveta drog je za maximalni hodnocdni. Prostredni cast ale byla misty nudna. Nebyl to tedy serial, ktery bych oznacil "jizda od zacatku do konce". Celkove lepsi 4. Nejlepsi dily 1,2,3,7. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ten umí to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc. A taky vlastně nic. Story, kterak kokainový trh vtahuje do své ponuré ekonomiky celý svět, je ve finále. Zlobivý vnuk Stefano nikdy neměl v plánu podřídit se starci a na to, co vzal jiné rodině, sám doplatí. Loď zdárně doplula do cíle, pochopíme, kdo s kým a za co, ovšem stále platí, že zájem o hlavní postavy byl až na výjimky velmi slabý. Že by nějak zásadně strhly akční scény nebo jsme z napětí nemohli dýchat, se říct rovněž nedá. ()

Reklama

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Mexická časť obsahuje veľmi civilné priznanie, ktoré na emóciách pridá až scénou po nej zachytenou dynamickou kamerou a skoro päťdesiatsekundovým záberom bez jediného strihu (!), kvalitnou, vážnou hudbou Mogwai a dialógmi sektárskej oddanosti. Potom poteší kvalitnou, organizovanou akciou. Buchnutie do rozbitého zrkadla pri pohŕdaní samým sebou je zaujímavé, zdá sa, že staré rozbitie zmizlo a nahradilo ho nové. Talianska časť sa nesie v štýle starej školy mafiánskych pravidiel, kde nechýba brutalita, drsnosť, či vydieranie. Záver je uspokojivý, aj keď to mohlo byť lepšie, prekvapivejšie a štýlovejšie. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama