Čára

Scénografie:

Bill Boes

Kostýmy:

Helen Huang

Vybaflo to na mňa na Netflixe a povedala som si, že k upratovaniu kuchyne by to mohol byť ideál. Aj bol. Je to fajn komédia z prostredia strednej školy, ničím neohúri, ani neurazí, ale na konci sa budete priblblo a spokojne usmievať, ako krásne to dopadlo. Byť mladšia, tak sa asi roztopím. Príjemné 3* :)(17.9.2019)

• Marze

Dorostenecká pohádka, ale pobavilo mě několik hlášek. Nálada Ameriky se změnila, ale necítil jsem moc empatií pro problémy bohatých teenagerů , kteří jezdí do školy v drahých S.U.V. autech. Na stereotypech je zde vidět, jak nezájem o sociální média formuje jejich životy. Scénář Sama Wolfsona selhal přinést cokoli nového. Čára není film s hloubkou, ale musím přiznat, že okouzlující je. Ty americké reálie života na předměstí se zastřiženými trávníky se mi zdají velmi odpudivé, ale už to pomalu se záplavou amerických filmů vypadá, že je to světová norma.(17.1.2020)

V posledních letech sice vzniklo dost mnohem uvolněnějších a funkčnějších středoškolských romance-komedií, ale Tall Girl to člověk tak nějak promine, protože ta lehká křečovitost filmu vlastně sympaticky souzní s charakterem Jodi. Ve výsledku je to vlastně hezké a jeden by až chtěl uvěřit, že záležitosti srdce se opravdu dají kouzelně vypointovat skrz bednu na mlíko... Solidní, zasloužené a zcela dostačující 3 hvězdy.(18.11.2019)

• Sashmen13

Hrůza, ze všech věcí co mohli vymyslet zvolili něco, o čem rád vtipkuji: problémy zemí třetího světa, kritický nedostatek a plot celého filmu a naší hrdinky je... je trochu vyšší než je obvyklé. WOOOOOOOW Já vím, já vím, je to hardcore. Vtipné je, že charakterně je opravdu dost otravná a nevím, co na ní hobbit viděl. Celkově, fakt špatné teen drama, doporučuji sledovat pod vlivem, něčeho...(3.10.2019)

Na tomto filme sa mi páčilo, že postavy neboli klasické stereotypy, aj keď možno to celé nebolo moc reálne, nebolo to aspoň dramatické, ako filmy podobného žánru zvyknú byť, nenudil som sa a ako som už napísal, potešili ma aj postavy, ktoré aspoń pre mňa pôsobili na daný žáner originálne. Dej klasika, ale bavilo ma to. 6,4/10.(28.12.2019)

• - Jodi Kreyman (Ava Michelle), které bylo v době uvedení filmu ve skutečnosti pouze 17 let, měřila 187 cm. (cmenda)