Reklama

Reklama

VOD (1)

Dlouhé roky strávila teenagerka Jodi (Ava Michelle) shrbená, aby se svými 185 cm nevyčnívala. Teď se rozhodla svým komplexům čelit, ale na střední se zaplete do milostného trojúhelníku. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (82)

Marze 

všechny recenze uživatele

Dorostenecká pohádka, ale pobavilo mě několik hlášek. Nálada Ameriky se změnila, ale necítil jsem moc empatií pro problémy bohatých teenagerů , kteří jezdí do školy v drahých S.U.V. autech. Na stereotypech je zde vidět, jak nezájem o sociální média formuje jejich životy. Scénář Sama Wolfsona selhal přinést cokoli nového. Čára není film s hloubkou, ale musím přiznat, že okouzlující je. Ty americké reálie života na předměstí se zastřiženými trávníky se mi zdají velmi odpudivé, ale už to pomalu se záplavou amerických filmů vypadá, že je to světová norma. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Tak "Tall Girl"si ma vôbec ako diváka nezískalo. Všetko stojí na dvoch zásadných problémoch. Film pôsobí veľmi nasilu a všetko sa musí natlačiť do nejakého klišé. A to ten film absolútne potápa. Nedá sa poriadne užiť, lebo kedykoľvek nastane nejaký moment, tak viete presne ako to bude nasledovať. Viete presne do akého klišé sa dostaneme. Počas toho ako scénky plynuli som presne vedel čo sa bude diať ďalej a všetko to šlo presne tak, ako som predpokladal. Absolútna predvídateľnosť a neoriginalita. Dokonca to musíme mať zakončené plesom, kde hlavná hrdinka bude mať veľkú reč pred celou školou. Ako vo všetkých filmoch, kde sme to videli predtým to ani tu nevyzerá v ničom inak. Najhoršie ale je, že niekedy viem aj klišé skusnúť, keď tu máme postavy, ktoré dokážu film niekam pretlačiť. Lenže tieto postavy to absolútne nevedia. Na čele s našou hlavnou hrdinkou Jodi, ktorá nie je veľmi sympatická. Áno, všetci sme ľudia a robíme chyby, ale niektoré momentky mi prišli z jej strany veľmi nasilu. Jedinou dobrou postavou je jej kamoška. Tá by skutočne stála pri nej a bránila ju. A je sympatická. Čo sa ostatných týka, tak Stig je veľmi plytkou postavou. Kimmy je na tom ešte horšie. Absolútny príklad stereotypu. Jej rodičia dokopy toho moc nespravia. Jej sestra je divná a otravná. A mohol by som pokračovať. Je na tomto filme niečo vôbec dobré? Občas sa filmu podarí dobrý vtip, ktorý podarí a ku koncu máme pár milých scénok. Ale aj tak musím povedať, že napriek faktu, že sa mi páčili sú to veľké a staré klišé. Ten scenár je priam skutočne ako zo základnej príručky. Občas som mal pocit, že by sa to aj snažilo ísť niekam inam, no potom to musíme dotlačiť nasilu do nejakého klišé. A preto to nefunguje. Hodnotenie: D+ ()

Reklama

matestlust 

všechny recenze uživatele

Nalákán na - údajně - jeden z nejsledovanějších filmů na Netflixu. Dostala se mi před oči klasická americká středoškolská limča, proložená ultra debilní hudbou a klasickým klišé, podle kterého asi vážně žije celá Amerika. Věřím, že u teenagerů tohle frčí a musím uznat, že Netflix ví, jak upoutat pozornost každé věkové kategorie. Pro mě je ale Tall Girl jen jednou z milionu amerických ,,sladkých" blbostí, která neurazí, ale rozhodně ani nenadchne. ()

Dudek 

všechny recenze uživatele

Hrozně hloupý film, který se snaží těžit emoce z klasického schématu o odstrčené dívce, která nastoupí na cestu ke smíření se s vlastní odlišností. Už tohle milionkrát ohrané téma samo o sobě nabízí tvůrcům velké množství prostoru k tomu, aby dokázali diváky získat na svou stranu, ale to se jim tady vůbec nedaří. Je to hlavně z důvodu strašlivých interakcí mezi postavami, které často šustí papírem a působí naprosto nevěrohodně. Navíc jsou totálně ploché a jen těžko si mohou získat něčí sympatie. ()

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Inu, kdyby ten film nebyl cíleně vystylizovaný debilními žvásty a tupou vatou pubertálních dítek, dalo by se na to i koukat. Nápad o problému s výškou se mi moc líbil, ale ve výsledku je to jen jiná verze všech těchto sračkoidních výblitků, kde "hvězda" soupeří s "ošklivkou" o "vysněného prince". Chyběl už jen sitcomový smích v pozadí po každém trapném vtípku a bylo by to kompletní. Žel, další zmařená naděje na vytažení hlavy z prdele pro mladší diváky. Mimo jiné, Ava Michelle je celkem sympatická, tak snad to pro ni nebyla poslední role. 45% ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • Jodi Kreyman (Ava Michelle), které bylo v době uvedení filmu ve skutečnosti pouze 17 let, měřila 187 cm. (cmenda)

Reklama

Reklama