poster

Criminal: UK (TV seriál)

 • Velká Británie

  Criminal: UK

Drama / Krimi

Velká Británie, 2019, 2 h 10 min (Minutáž: 43–44 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • agentmiky
  ****

  Netflix se v tomto případě snažil přijít s něčím, co se na filmové scéně sice objevuje často (žánr krimi), ale ne v takovém typu provedení. Ačkoliv by mě ze začátku nenapadlo, že řešení kriminálních případů jen ve výslechové místnosti může mít něco do sebe, tak ve výsledku jsem byl skoro až nadšen. Jedná se spíše o konverzační drama, ve kterém se ale dává důraz na každou repliku, tudíž si i tak divák v tomto minimalistickém ohledu přijde na své. Nabídne to notnou dávku napětí, herci předvádí víc než slušné výkony a i ty případy se snaží jevit co nejvíce rozmanitě. Fakt z mé strany čistá spokojenost. Uvidíme, jak tomu bude i u jiných zemí, ale segment z UK mohu s čistým svědomím doporučit. Za mě 80 % (více o každé epizodě napsáno u jednotlivých dílů)(27.9.2019)

 • M.i.k.e
  ****

  základ je stále stejný jako u ostatních zemí,takže nic není tak jak se zdá,ale i na čtvrtý pokus to dokáže spolehlivě zabavit.Velkou výhodou jsou pouze 3 epizody.Na větší ploše by se vše nejspíš hodně brzo omrzelo.Criminal UK se pak svou úrovní řadí po bok svého francouzského sourozence.Německo zůstalo nepřekonáno...80%(30.10.2019)

 • MatejNosal
  ****

  Prvý diel super nepredvídateľné a skvele zahrané, no druhý diel bol o dosť slabší a bohužiaľ pre mňa predvídateľný a posledný príbeh bol niečo medzí týmito dvoma ale celkovo spokojnosť zaujímavý krimi seriál z prostredia vypočúvania. (75%)(26.9.2019)

 • misbos
  ****

  Gary Oldman z výprodeje a bába Steeeva Rogerse s jedem na krysy (dává to smysl?) - aneb - hřejivé (vodka do kafe) momentky z jedné cajtárny. Kdo občas koukne na záznam nějakýho skutečnýho výslechu, musí tohle brát spíš jako rychlej náčrt vztahovejch dramat na jednom pracovišti v jednom kolektivu (Dietl voe!!), a jako takový to bylo obstojný, žádná vostuda. PS: Když jde vo všechno, můžete při práci chlastat, ale nikde to neříkejte...(30.9.2019)

 • Trevor
  ****

  O niečo slabšie ako Criminal:France najmä kvôli druhej epizóde, na druhej strane časti Edgar a Jay boli zvládnuté veľmi dobre najmä z pohľadu výkonov páchateľov a detektíva Huga. Netflixu možno vytknúť iba to, že šéfky sú už v dvoch sériach ženy (UK aj France) ale ako vyšetrovateľky jedinú epizódu v sérii UK nezvládli vôbec...(26.9.2019)