Epizody(3)

Detektivové v londýnské vyšetřovně svádí souboj s časem a pokouší se dostat pod kůži třem podezřelým, kteří jsou obvinění z vážných zločinů. (Netflix)

Anderton

Pri prvej sérii som ešte porovnával s vysokou kvalitou nemeckej verzie, ktorú som videl prvú. Všetko podstatné som napísal pri jednotlivých dieloch, takže len skonštatujem, že ide kvalitatívne o veľmi vyrovnané epizódy, avšak podľa ich rozdielnych námetov tvorcovia asi rátali aj s tým, že každý divák bude preferovať niektoré viac ako iné. U mňa vedú prvé dve, tretia mi prišla mierne nedokončená. ()

Chrustyn

Poutavá detektivní konverzačka, která překvapuje, jak na malém prostoru dokáže být napínavá. Jeden podezřelí, několik vyšetřovatelů a vyslýchající místnost. Každý případ je jiný, každý je v něčem zajímavý. Jsem zvědavý na další díly. ()

Streeper

Povedená minisérie, která mě zaujala hlavně tím, že se odehrává pouze ve třech dílech v různých zemích a vždy jen ve vyslýchací místnosti. Má to své kouzlo. Je to napínavé a zajímavé, I když ve většině případů je nám jasné, že na konci vždycky vyslýchaný přizná barvu. Ze tří dílů UK se mi nejvíce líbil Edgar s Tennantem. David je prostě jednička sama o sobě, ze začátku jsem mu věřila a pak mě nakonec konec opravdu překvapil. Stacey byla take fajn, líbila se mi jak herečka, která Stacey hrála byla opravdu rebelská a líbil se mi její přístup. Nejméně mě bavil třetí díl s Jayem, přišlo mi to vice utahanější. Ale jako celek moc povedené a originální. Třeba to zavítá i k nám do Česká. ()