Tým naléhá na mlčícího řidiče kamionu, aby prozradil, kde je odstavený přívěs plný imigrantů. Chybné rozhodnutí nového vyšetřovatele ale vydá všechno v sázku. (Netflix)

agentmiky

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí a závěrečná epizoda nám nabízí příběh o jednom kamionu a o několika migrantech. Chytlo mě to více než dvojka, možná taky tím, že se v hlavní roli vyšetřovatele objevil detektiv konstábl Hugo Duffy. Hlavně díky němu se třetí díl kvalitou vyrovnal jedničce. Samotná zápletka, kde se hraje o čas a tím i o lidské životy, asi nikterak inovativní, ale ten styl tohoto seriálu vytvoří fakticky i z normálního a všedního námětu neskutečně návykovou záležitost. Za mě dávám 83 % ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jay, vodič kamiónu je obvinený z toho, že na neznámom mieste zaparkoval kamión plný nelegálnych migrantov. Vyšetrovací tým hrá o čas, nakoľko počasie je na bode mrazu,podmienky v kamióne sú teda nepriaznivé a detektív inšpektor Hugo sa do prípadu ponoril celý...rovnako ako do vodky. Vynikajúca epizóda so skvelým obhajcom. Netflixu možno vytknúť iba to, že všetky vyšetovacie skupiny vedú ženy ()