poster

Krakatice (TV film)

 • USA

  The Beast

 • Slovensko

  Krakatica

 • Slovensko

  Pach krvi

Horor / Drama / Thriller

USA, 1996, 2x90 min

 • Radyo
  **

  Uff, tříhodinové trápení skončilo. Tedy že jsou krakatice velké, to je známo, ale že by byly takhle krvelačné směrem k lidem? Hmm, dejme tomu... Každopádně mě tenhle TV film místy dost nudil, přeci jen téma nenažrané mořské obludy už bylo ve filmech obehráno mnohokrát a těžko v něm hledat nějaké inovace, takže se opakují zaběhané stereotypy. Herecké výkony odpovídají televizní produkci, dialogy jsou místy přihlouplé, ale to (jak naznačuji výše) plyne z té klišovitosti. Aspoň že na tu Melissu Crider se dalo koukat...(21.9.2013)

 • cariada
  **

  Běžný zvířecí béčko z tv produkce. Obří oliheň napadá lidi, i takhle by se dal stručně popsat o co, že tam jde. Opět je tu několik lidí co se snaží olihen zabít pomocí výbušnin. Což se jim podaří, jenže.... Film postrádá to hlavní a to je atmosféra. Je to mdlé a nudné. Zápletka je tak jednoduchá a v podstatě o ničem.(19.11.2009)

 • Yardie
  ***

  Tento film jsem viděl kdysi a teď jsem kouknul znovu, když ho opakovali. Musím dát 3*, protože mám pro tyto filmy se zlými zvířátky slabost. Prostě se mi tyto filmy s žraloky, piraněmi, chobotnicemi atd. líbí. Samozřejmě, že hlavně triky s krakaticí jsou dosti slabé a určitě by filmu prospělo více peněz, ale jako televizní film je to dobrý a bavilo mě to. Howgh!(8.10.2008)

 • breznec
  ****

  Zabijte mě,umučte mě,umlaťte mě,ale mě se Krakatice líbila,viděl jsem tenhle film už aspoň dvacetkrát a pokaždé se k němu rád vracím(zrovna před chvílí jsem se na to dodíval:-)). Je to taková malá náhražka Čelistí(i když čelisti byli přece jen lepší). Herecké výkony byli taky obstojné a nejlepší byla závěrečná část druhého dílu,jak se banda "námořníků" vydává na moře toho strašného tvora zabít(stejně,jak v Čelistech) Pochopitelně,že zemřeli všichni,kromě hlavních dvou hrdinů..No,to už tak ve filmech bývá. Ale s klidným svědomím dávám čtyři hvězdy.(5.3.2011)

 • drankeryth
  **

  Priemerny film o hlavonozcovi, v ktorom toho moc neukazali, co sa tyka zabijania zo strany hlavonozca. Film plynul v nenudiacom tempe a skoda ze som len videl prvu polovicu. Cakal som, ze na dvd to bude cele, ale to len vydali jednu cast. Velmi davno som to videl v telke, ale uz si to moc nepamatam ako sa vyvijala ta druha cast a ako sa pomstila ta matka toho mrtveho mladata hlavonozca.(11.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace