Sh_t Happens

• Slovensko Sh_t Happens (festivalový název) (více)
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie
Slovensko / Francie / Česko, 2019, 13 min

Údržbáře všechno unavuje, jeho frustrovaná žena a jeden totálně depresivní jelen. Jejich společné zoufalství je zavede k absurdním událostem, protože… věci se pořád serou. (iShorts)

angel74

Animace je na můj vkus až moc free. To samé si myslím o ději. Hlavně jsem teda neočekávala, že budu sledovat kreslené porno. Hardcore freestyle. (40%) ()

JitkaCardova

Nepotěší, trochu urazí jemnocitné, možná trochu hořce porozesměje. Mě to provokovalo spíš nepříjemně, zbytečnou přisprostlostí, cynismem, arogancí a prvoplánovým stavěním se do pozice nad věcí, je to takové pankáčsky svérázné a rezignované, o moc víc to nenabízí. Ale proti gustu --- *~ ()

ostravak30

Tenhle film tak trochu vypovídá o současném stavu umění v Česku a na světě. To, že byl film málem oceněn pak zase vypovídá o tom, jak v současnosti funguje stav oceňování filmů v naší zemi. Můžeme sledovat třináct minut dlouhé animované porno o manželovi, který nechce souložit se svou ženou a o ženě, která si to musí nějak nahradit a to celé za dozoru nadrženého jelena. Výborný film. Jedna hvězda pouze za to, že ženské pocity při porodu, přestože nejsem žena a nerodil jsem, byly nejspíš dobře vystihnuté jednou částí animace. ()

xxmartinxx

Tahle zvířecí animace pro dospělé je kvůli BoJackovi všude, už to není moc zajímavé. Přesto se mi to z větší části zamlouvalo, však proč by ne - i ta animace sama byla docela hezká. ()

• Film měl světovou premiéru na filmovém festivalu v Benátkách v roce 2019. (SONY_)