The Making of the Mob - Zrození chicagské mafie

(série)
  • USA Chicago

Epizody(8)

Al Capone začal pro gangstery pracovat v Brooklynu již jako chlapec a postupem času se vypracoval tak, že se svým mentorem Johnnym Torriem ovládl nelegální obchody v Chicagu i jeho okolí. Poznejte příběh chicagské mafie... Na začátku 20. století bylo Chicago jedním z nejvíce zkorumpovaných míst v Americe. V srdci města žil jeden mladý grázl, který se rychle dral na vrchol. Jmenoval se Al Capone. Tomuto nemilosrdnému mafiánovi se podařilo ani ne za deset let vytvořit vlastní impérium, nahromadit milióny dolarů, odstranit všechny své rivaly a udělat z chicagské mafie nejúspěšnější zločinecký syndikát v celé zemi. V dramatickém osmidílném seriálu uvidíte, jak Al Capone vydláždil cestu nové generaci mafiánů, kteří vystavěli město hříchu, postavili se jednomu významnému politickému rodu a nesmazatelně zapsali chicagskou mafii do historie. (TV Prima)

Arsenal83

Lepšie ako prvá séria, newyorská sieť nie je tak napínavá ako Al Capone a jeho druhovia. Vlastne ten samotný Capone je trhákom celého seriálu a tých 5 častí, ktoré sú čisto o ňom, sú vrcholom tejto mafiánskej série. Chicágska partia zasiahla aj do prezidentských volieb, páčilo sa mi dôsledné zakomponovanie Kennedyovcov aj Sinatru. Naozaj pôsobivé a zakončené ako sa patrí. ()