silentname odpad!

"Next Level" sa pridá tohto roku do vzácneho klubu. Klubu určený pre filmy, ktoré skutočne ukázali svoj talent a vyťažili z neho maximum. A uznávam, že sledovať túto "Superstar" akadémiu bolo nezabudnuteľným veľkolepým zážitkom. A ak ste z tých viet necítili ten sarkazmus, tak teraz celkom úprimne - trápnosť a tuposť tohto filmu nepozná obmedzenia. Stačila mi úvodná scénka vidieť Cindy s jej mamou ako prichádzajú s kuframi na "Next Level Academy" aby som vedel, že toto bude skutočne ukážková mizéria, z ktorej niet cesty späť. A mal som kompletne pravdu. Herecké výkony tohto filmu sú absolútne nedôveryhodné a ani na moment som to tým babám neveril. Neviem či ich režisérka dobre neposúvala, alebo čo sa stalo, ale asi dali viac času do toho, aby baby predviedli na pódiu skvelú choreografiu a kvalitný spev. Okey, tak si o tom niečo povedzme. Choreografie pôsobia buď gýčovito, alebo tak prepracované, že neviem určiť, či si baby niekedy nevzali dablérky. Kamera nám to zostrihá tak, aby sme si miestami neboli istí. A neverím tomu, že pri niektorých tých scénkach by boli ešte schopné aj spievať. To im nezožeriem. Keď však vidíme reálnu choreografiu, tak myslím si, že som už videl aj lepšie tanečné vystúpenia. Spevy sú však absolútny otras. Bez výčitiek svedomia to tu poviem. Nikdy to nepôsobí úprimne, všetky speváčky idú na playback, v ktorom bola podľa mňa ešte bol okrem toho použitý aj auto-tune. Nikdy som im to na pódiu neveril. Ani raz. Všetko je to proste playback šou. Spracovanú na tak nechutný moderný popový soundtrack, že všetky skladby sú buď zabudnuteľné, alebo gýčovité. A čo sa týka príbehu a postáv, tak film nám v podstate povie iba jedno veľké - Sorry, na to nemáme čas. Postavy sú podané veľmi gýčovito, lebo dokopy sa príbehu moc nevenujeme. Viac času sledujeme veľké playbacky dievčat na veľkom pódiu, než aby sme ich spravili nejako zaujímavé. Výsledne príbehu je málo a postavy sú všetky dvojdimenzionálne. Žiadna nepôsobí skutočne a realisticky. Tento rodinný hudobný "klenot" skutočne neodporúčam nikomu. Myslím si, že radšej si pozrite hudobné Disney Channel filmy. Toto je podľa mňa nekvalitné aj na TV pomery. A to je už čo povedať. Hodnotenie: F ()

Marze odpad!

Skupina teen soutěží v soutěži Next Level, což je prestižní umělecký letní program. tato teenagerovská hudební komedie je situována do jejich uměleckého kempu, ale nikdy nepřesvědčí publikum nebo kohokoli o svém talentu. Film připomíná upoutávku na stupidní TV show, která dokonce své cílové publikum odmítla pro stupiditu. Dívky při tanci špulí své namalované rty , máchají ručkama a předstírají přátelství. Film by se měl spíš přesunout na kanál Youtube. Písničky jsou pěkně kolovrátkové a jediná věc, která vás u nich napadne je vyskočit z okna. Obsazení je příšerné, myšlenka filmu je hrozná, soundtrack strašidelný. Ale po shlédnutí filmu se dostanete do sladké nálady jako v kádi se sirupem s cukrovou vatou. ()

tkey odpad!

Tahle mr*ka, se mi pustila místo Jumanji....po 10 minutách, jsem si chtěl urvat vlastní rodidla a hodit je psovi, ale už bylo pozdě, nejspíš sami odpochodovali do já nevím kam. Alternativa byla jeb*out na Ameriku atomovku nebo 42! Kdo tohle natočil, zaslouší se smažit v pekle dokud se vesmír nerestartuje. ()