poster

Pustina (TV film)

 • USA

  Deathlands

 • Slovensko

  Pustatina

Akční / Sci-Fi / Horor

USA, 2003, 88 min

Režie:

Joshua Butler

Kamera:

Bruce Worrall

Producenti:

Derek Rappaport

Scénografie:

Ed Hanna

Kostýmy:

Ruth Secord
(další profese)
 • Micka
  *

  Když jsem ten film - čistě podle názvu našel - tak jsem se na něj začal moc těšit, protože jsem fanda všecho "post-apo". Jaképak bylo moje rozčarování a smutek když jsem film shlédl. Ano film se odehrává v radioaktivní pustině (za to je ta jedna *),ale jinak to je hrůza hrůz. Všechny post-apo fandy proto důrazně varuji: Nekoukejte na to, budete nevýslovně sklamáni.(19.12.2007)

 • Campbell
  *

  Já jsem věděl že na film od režiséra celkem zpackaného Svatýho hříšníka nemám koukat. Ale nedalo mi a řeknu to Pustina je takovej sranec že se v tom nemá cenu hrabat. Cokoliv na tomhle filmu je špatně od herců(příšernej Spano, ale naopak sexy Lords.) Po neuvěřitelně stupidní příběh až po kokotský prostředí. tragedie.(17.6.2012)

 • SeBig
  odpad!

  Co dodat, zbytečný film.. kamera příšerná jak kdyby na ní vylily kafe.. hlavní hrdina dement, celej film je orandžáda. Konec směšný..(24.3.2013)

 • hladass
  odpad!

  Nevím, zda to byl úmysl či jen čirá náhoda, ale hlavní hrdina téhle sračky mi silně připomínal jiného frajera a to Snakea Pliskena... Ale to je jediná věc, která mě na tomhle silně nepovedeném post-apokalyptickém sci-fi zaujala... Jinak nuda, šeď a naprostý amatérismus... Nic, co bych měl kdykoliv vidět znova...(23.9.2014)

 • lennyd
  *

  Nikdo neví, kdo první vystřelil. Nicméně se další a další bomby valily jako lavina, az svět jako ho známe zemřel. Nový svět je radioktivní krajina, s malými ostrůvky "civilizace". V jednom takovém "panství" jeden z bratrů s pomocí své macechy zabije svého otce, jednoho bratra a druhého zraní.. Ten se po dvaceti letech vrací zpět, aby se pomstil. Postapokalyptické béčko, které bezostyšně vykrádá podobně laděné filmíky (MadMax, apod). Kromě již zmíněné krajiny není na filmu nic moc zajímavého, téma pomsty je starší než lidstvo samo, herci také nejsou nikterak mimořádní,.. Filmeček tak na jedno podívání..(17.4.2004)