Krysy (TV film)

David Foreman

Bob Roe

Michael N. Knue

Scénografie:

Sandra Kybartas, Elizabeth Calderhead (set dekoratér)

Masky:

Paul Jones

Kostýmy:

Jenifur Jarvis
  • SeanLSD

Nejaký ten brak raz za čas neuškodí, a čo je lepšie ako nejaký ten premnožený živočích, ktorého ľudia nemajú radi ani v menej početnom vydaní ? Tuctové, ale videl som už aj horšie a celkom by mi to ani nevadilo, nebyť tej lovestory, ktorá tam pasovala ako päsť do zubov a minimálne tak tam bola nasilu zatlačená. Pohľadná manažérka a štýlový deratizér . . bože !(11.10.2006)

• Klay

Kdyby nebylo toho závěru, kde počítačové krysy tryskaly v gejzírech do výšky několika metrů a neobtěžovaly se ani trochu okousat hlavní hrdinku, která už jim k tomu lepší příležitost ani dát nemohla, dal bych i víc, protože jsem se ani moc nenudil a to stopování krysího doupěte bylo docela napínavé.(1.7.2007)

Další z filmů, který si své špatné hodnocení ani trochu nezaslouží. Děj je jednoduchý, ale svižně odsýpá, postavy sympatické a dobře zahrané a to hlavní, tedy krysí efekty, velmi dobře udělané. Tvůrci chytře nespoléhají hlavně na počítačové afekty a všechno co jde, točí se živými zvířaty. A nakonec i ty velké davové scény, které jsou udělané počítačem, jsou na TV film provedené zdařile. Když se k tomu ještě připočtou scény z bazénu, zábavně přepálené finále nebo vlak metra obalený tisíci krys, neexistuje v podstatě důvod, proč by neměl být hororový fanoušek spokojený.(2.7.2013)

• Rover

HUDBA: Elia Cmiral - nevim, proč někdo skládá hudbu k filmu pouze proto, že film nějakou mít musí a ne proto, aby snímek doplnil nebo dokonce vylepšil........................Krysy považuju za roztomilá domácí zvířátka (taky jednu chovám - jmenuje se Růženka), takže z nich hrůzu rozhodně nemám. Bylo to spíš k smíchu (pokud to ovšem nebyl záměr tvůrců) - krysy vysící na člověku nebo krysy valící se z výpustí jako fontánky mě fakt rozesmály. A konec?? bože proč....(17.6.2007)

• jondzavid

No s týmto som spokojný - očakával som rutinné béčko na odpočinok a to som dostal v plnej miere. Ak porovnám s dvomi nemeckými kúskami na túto tému (Ratten 1,2), tak tento kúsok je vizuálne pôsobivejší (triky sú videoidné, ale dobre nakrútené, práca s krysami efektnejšia) a príbeh stupídnejší (čo je u mňa v prípade béčka plus - a zopár záchvatov smiechu stálo zato - napr. úžasná detonácia :))). No a nato, že som film videl v prime-timeovom nasadení som spokojný aj s úvodnou scénou (nice :))). P.s. Pre tých, čo nemajú radi béčko, čistý odpad.(25.7.2005)