Krysy (TV film)

Killer Rats

Horor / Thriller

USA, 2002, 85 min

• SeanLSD

Nejaký ten brak raz za čas neuškodí, a čo je lepšie ako nejaký ten premnožený živočích, ktorého ľudia nemajú radi ani v menej početnom vydaní ? Tuctové, ale videl som už aj horšie a celkom by mi to ani nevadilo, nebyť tej lovestory, ktorá tam pasovala ako päsť do zubov a minimálne tak tam bola nasilu zatlačená. Pohľadná manažérka a štýlový deratizér . . bože !(11.10.2006)

• Rover

HUDBA: Elia Cmiral - nevim, proč někdo skládá hudbu k filmu pouze proto, že film nějakou mít musí a ne proto, aby snímek doplnil nebo dokonce vylepšil........................Krysy považuju za roztomilá domácí zvířátka (taky jednu chovám - jmenuje se Růženka), takže z nich hrůzu rozhodně nemám. Bylo to spíš k smíchu (pokud to ovšem nebyl záměr tvůrců) - krysy vysící na člověku nebo krysy valící se z výpustí jako fontánky mě fakt rozesmály. A konec?? bože proč....(17.6.2007)

• Klay

Kdyby nebylo toho závěru, kde počítačové krysy tryskaly v gejzírech do výšky několika metrů a neobtěžovaly se ani trochu okousat hlavní hrdinku, která už jim k tomu lepší příležitost ani dát nemohla, dal bych i víc, protože jsem se ani moc nenudil a to stopování krysího doupěte bylo docela napínavé.(1.7.2007)

Ale jo celkem obstojné béčko které ma skoro všechno co takovýhle béčka mají mít, jen škoda že každou minutou je film horší a horší, ale na krysí horor to jde a Amicková je sympaťačka což se o Spanovy říct nedá. Krysy utočej celkem často a jsou sympatické, takže za mě takovej průměr na který se dá koukat. Ale spíše jen pro fanoušky krysích hororů.(12.6.2012)

Řekla bych, že ze všech béčkovitých filmů o krysách, mi přišel tento asi nejlepší. I když ve filmu o zmutovaných laboratorních krysách bych čekala, že budou mnohem více agresivnější, kousavější a že to bude celé trochu víc krvavější, jak je u většiny těchto filmů zvykem. Ale scéna s bazénem, naplněným až po okraj krysami byla dokonalá, a stejně tak "krysí fontánková atrakce" v bazénu:) Naprosto na špičce pro mě zůstává kniha od Jamese Herberta Krysy. Skvělý, apokalyptický příběh.(22.3.2008)