Lacike

Tentokrát jednočlenné drsné komando v podobe Vidyuta Jamwala (no dobre občas mu v bitkách vypomôžu aj dve sexi Indky) nakopáva zadky odporným džihádistom, čo mi dejovo sadlo viac ako v dvojke. Menej ma bavili bitky a celkovo akcia, ktorá pôsobí monotónnejšie. Zopár štandardných hromadných bitiek, ešte štandardnejšie prestrelky a úplne nudné naháňačky. Oproti filmom Tigera Shroffa to pôsobí jak tretia liga. Hlavne mi tu chýba humor, vďaka ktorému by sa dala bez pretáčania prežiť dejová omáčka. Vidyut poráža Tigera iba v bitkách, keďže Tiger už predvádza len pózy, zatiaľčo Vidyut sa snaží biť. Choreo mal na starosti bývalý člen Jackieho stunt teamu, takže tentokrát bitky pôsobia normálnym dojmom a dočkáme sa aj uveriteľných kontaktov medzi súpermi. Len menšia časť chvatov je zvýraznená šialeným trikom, aby sa nenudilo domáce publikum. Napríklad videoherne pôsobiaci chvat, ktorý evidentne odkazuje na finále dvojky. Hlavný problém, ktorý som mal s bitkami je ten, že sa v nich vsadilo na maximálnu kadenciu úderov na úkor gradácie bitiek, podobne ako vo finále Raidu. Takže od takého 47 úderu som prestával naplno vnímať všetky tie chvaty a to ma čakalo ešte ďalších 53 úderov a pôsobivých chvatov, ktoré by samostatne vynikli, ale pri tom množstve mi začali splývať. Práve v tomto smere bude Jackie navždy king. Vždycky si dával záležať na gradácii bitiek a diváka nezahltil množstvom chvatov. Je to škoda, lebo Vidyut sa fakt snaží a občas si trumfne aj na pôsobivý parkourový kúsok. Rád by som ho videl vo filme s Adkinsom. To by bola akrobatická bitka snov jak z finále Undisputed. Dovtedy si musíme užívať Vidyutove schopnosti v týchto bláznivých polotovaroch v ktorých naplno nemôže ukázať svoje schopnosti. 4/10. ()