Štýlová oddychová jednohubka. Ani sa mi k tomu viac nechce písať, týmto je povedané všetko. Seriál som nikdy nevidel a ani nechcem, takže porovnávanie a hodnotenie kastingu nechám na zainteresovaných. Zopár dobrých fórov, niekoľko priemerných a ako bonus Snoop Dogg. Od Phillipsa ale zatiaľ to najlepšie. Stillera, ani Wilsona príliš nemusím, tu mi ale celkom sadli. Kľudne to mohli nazvať aj inak, aj tak to asi s pôvodným seriálom nebude mať veľa spoločné. Alebo žeby práve tie narážky, ktoré nezainteresovaní nechápu, boli pravým korením tohoto filmu?(6.6.2012)

Příjemná komedie, která nejednou připomene seriály typu Profesionálové, ale třeba i Kojaka. Humor tu nezachází do dnes populárních extrémností a přitom je to minimálně stejně vtipné jako když si ho někdo strká do koláče. Jen mě trochu mrzelo, že většina takových těch hlavních vtipů byla vyzrazená už v traileru. Takže upoutávce se vyhněte a film určitě shlédněte!(22.5.2004)

Starsky a Hutch je nenáročný film s oblíbenými Wilsonem a Stillerem, který dozajista pobaví, ale neohromí. Příběh je situován do města Bay City sedmdesátých let. Nesourodá dvojice policistů - upjatý Starsky a volnomyšlenkář Hutch - má za úkol přijít na kloub případu nového druhu kokainu na trhu, s čímž jim pomáhá i kriminálník Medvídek Huggy (Snoop Dogg)... Film skýtá řadu vtipných situací, založených z části na naprosté odlišnosti obou hlavních postav. Filmu se dá odpustit i klasická šablona podobných komedií - hlavní hrdinové dostanou zdánlivě banální případ - vyklube se z toho něco většího - když už se blíží jádru věci, tak něco pokazí, jsou suspendováni a dál pokračují ve vyšetřování na vlastní pěst - nakonec vše sami (v tomto případě ne tak docela) zachrání a jsou za hrdiny... Skvělá oddychová retro-zábava pro každého... 80%(8.8.2009)

Stiller s Wilsonem již nejednou prokázali, že jsou parádní komediální dvojka, které to spolu neobyčejně jde. K tomu přidejte naprosto výborného Snoop Dogga (jak ho normálně nemusím), Vince Vaughna, božího Willa Ferrella, retro sedmdesátých let (již to často vyvolává smích) a je z toho docela povedená (sebe)parodická komedie.(8.2.2010)

Scénář: John O'Brien, Todd Phillips, Scot Armstrong .. Očekávání bylo přeci jen větší.. Pohodová sedmdesátá léta, slabší dávky humoru, extravagantní podání a cool dvojice, kterou zrovna nežeru.. 65%.(12.1.2005)

• - Scéna s jízdou na motorkách a převleky hlavních herců paroduje film Easy Rider (1969). (Toneil)

• - Píseň „Don’t Give Up On Us Baby“, který ve filmu zpívá Hutch (Owen Wilson), byla původně uvedená a nazpívaná Davidem Soulem v roce 1977. Soul hrál Hutche v původním televizním seriálu z roku 1975. (imro)

• - Původní seriál obsahoval 88 hodinových epizod a skladatelské ostruhy na něm získával například Alan Silvestri. (imro)