Príjemná bezstarostná atmosféra dávnych kriminálok sa vrátila v klasickej Stiller-Wilson-Vaughn komédii so skvelými hlavnými postavami i známymi osobnosťami v miniúlohách. Humor aj štýlovosť si pýta 4 hviezdičky, ale kostra príbehu je postavená zo 100 rokov starého receptu, čo mi vadilo natoľko, že z toho zostali krajšie 3*(15.8.2008)

Ano, "Fratpack" OPRAVDU umí. Tohle je vysoká škola komedie (i parodie), v naprotsto oddychovém balení, které sviňským tempem letí od začátku do konce, vtip střídá vtip, hlášky jsou skvělé, herci rovněž... No, kdybych měl vypíchnout jednu scénu, bude to Stiller na koksu a jeho Horečka sobotní noci... podobných je tam však nespočet, poslední kousek skládačky představují dvě roztleskávačky-Carmen Electra a Amy Smart (těšte se;-)) a personifikace slova cool v podobě Snoopy Dogga. Bezřečí je samozřejmě pochvala Stillerovi a Wilsonovi. Poctivých 80%(23.6.2006)

No jejej! Konečně jsem zase jednou narazil na povedenou americkou (!) komedii (!) jednadvacátého (!) století. Jak se Toddovi Phillipsovi podařilo svést dohromady taková jména? Ben Stiller, Owen Wilson, Vince Vaughn, Chris Penn, Carmen Electra - to je tedy pořádná směska! Zvedám palec za originalitu scén (především té, ve které Starsky a Hutch v Gran Torinu přeskočí jachtu až do moře), za dobové umístění filmu, i krásné roztleskávačky.(29.12.2009)

Seriál moc dobre nepoznám, ale tu mi vadila miera humoru. Na úkor "amerických" vtipov tu bola nevyužitá atmosféra starých policajných buddy filmov. Napr. NABITÁ ZBRAŇ bola paródia, ale mala v sebe aj niečo poctivé... Jedna dobre nasnímaná prestrelka, prípadne ešte nejaká pešia naháňačka (tie na aute sú fajn) by dokázala značne vylepšiť celkový dojem...(28.2.2014)

Výborný, převýborný remake od těch blbců, kterým vévodi právě tihle dva: Ben Stiller a Owen Wilson. To tedy klobouk dolů, protože se tvůrci na tomto filmu neskutečně vyřádili. Nejenom, že dostali uznání od opravdového Starskyho a Hutchinsona, ale ještě k tomu dokázali stvořit něco, co mně osobně se líbí více jak omšelý a průměrný originál. Smál jsem se na celé kolo a to už něco znamená. Fakt je, že si z Frat Packu zde zahrálo víc rolí a objevili si v něm i herec se jménem Vince Vaughn, který možná tady ještě nic moc neříkal, ale nyní už je slavný tak jako takový Ben Stiller. Vždy, když se do toho tihle opřou stojí to za to. A opravdu na tom něco bude. Vždyť co by byla Amerika bez nich? --- Tak jo, chcete odznak? Tady je. - Tak jo. - Tak moment! Jenom jsem vyhrožoval.(24.11.2007)

• - Scéna s jízdou na motorkách a převleky hlavních herců paroduje film Easy Rider (1969). (Toneil)

• - Úvodní písnička  od Barryho Manilowa "I can't smile without You" byla vydána až v roce 1977. Jelikož se film odehrává v roce 1975, nemohla v tu dobu ještě být písnička na světě. (Ogen)

• - Opening weekend (5. - 7. 3. 2004) 60 milionové akční retro komedie byl 28,1 mil. dolarů, což byl doposud nejvyšší březnový debut studia Warner Bros. (imro)