Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Vtipné akční dobrodružstí vděčí za svůj drive nejen původnímu seriálu, ale také charismatické filmové herecké dvojici. Takhle jízda jen tak neomrzí a nuda u ní rozhodně nehrozí.(9.3.2009)

 • 2Pac
  ****

  Velmi podarena komedia so skvelym Wilsonom, este lepsim Stillerom a uplne najcoolovejsim Snoopym. Sceny a akcia su tocene a strihane presne podla vzoru akcakov rokov sedemdesiatych. Vo filme je mnozstvo skutocne zabavnych gagov. To vsetko je podciarknute uzasnou hudbou...a je tam aj Carmen a Amy ;-)(19.6.2004)

 • D.Moore
  *****

  Stylová parodie, ze které láska k parodovanému seriálu a době, v níž vznikl, vyloženě trčí (ale ne tak moc, aby si tvůrci z obojího nedělali legraci po svém). Ben Stiller a Owen Wilson jsou výborný komediální tandem a mají štěstí na dobré scénáře, režiséry i kolegy (výstup Willa Ferrella...). To pak zkrátka všechno šlape jako hodinky. a sranda se koná.___P.S. Mezi bonusy na DVD je skvělý desetiminutový dokument, který pro změnu paroduje dokumenty z natáčení - herci, herečky i producenti si tam navzájem nadávají, všichni spílají režisérovi, který je ale přesvědčen o tom, jak každému porozuměl, dozvíte se, že většina Starskyho a Hutche natáčela jen kvůli penězům, někteří museli začít (znovu) chodit na terapie....(28.3.2015)

 • Superpero
  *****

  Musim dát 5* protože tenhle film mě baví i poněkolikátém zhlédnutí. Taky se vždycky cejtíte tak pohodově? :-) P.S. Nesmim zapomenout na skvělýho Willa Ferella kterej si zase střihnul jednu roličku srandovního psychopatickýho úchyláka. (Dva draci)(2.1.2005)

 • molotov
  *****

  Vynikající retro komedie se skvělou ústřední dvojicí.(22.1.2005)

 • - O roli Huggy Beara se původně ucházeli Don Cheadle a Chris Rock, ale nakonec ji získal rapper Snoop Dogg. Možná i díky prohlášení, že vlastní Lincoln ´76 – přesně jako postava, kterou ztvárnil ve filmu. (imro)

 • - Ve scéně v 48. minutě, kdy Hutch (Owen Wilson) odvádí Starskyho (Ben Stiller) z klubu domu, je na stěně možné zahlédnout plakát k filmu Drsný Harry (1971). (Num3roO)

 • - Původním partnerem pro Bena Stillera měl být Snoop D. Dogg. Scenáristé však rozhodli, že jím nebude. (chleba24)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace