• kingik

Málo vtipu - divákova smrt. Původní stejnojmenný seriál, podle něhož vznikl tento film, brázdil americké obrazovky pěknou řádku let, získal si v zámoří značnou oblibu, ale u nás se nikdy nevysílal. Snad možná proto jsem si k retro dvojici policejních vyšetřovatelů v podání Bena Stillera a Owena Wilsona, nenašel cestu a film mě svým humorem dost obešel. Hlavně mě dvojice Starsky & Hutch nepřišla nijak zvláště vtipná, anebo jejich humor byl určen spíše pro americké publikum, které neohrabaně pospojované scénky zřejmě ocení salvami smíchu. U mě se to nestalo, celkem nudná zívačka, ve které se nejenže nevyskytuje humor, ale ani žádná dobrá akce se nekoná. Slibné herecké obsazení nevymáčkne ze sterilního scénáře ani vtípek navíc. Starsky & Hutch nezaujali. 40%(9.6.2012)

Abych řekl pravdu původní seriál jsem neviděl, takže film beru jako začátek. Vše mi připadalo jako Gomez a Tavarez jen o trochu lepší. Tento dojem mě neopustil po celý zbytek filmu. Komunikace mezi oběma paťáky byla naprosto stejně postavená, ale to je jedno. Bylo zde skvělé auto, moji oblíbenci Stiller a Wilson a skvělá Carmen, kterou vidím poslední dobou ve filmech často. Film byl zábavný i napínavý .(3.2.2007)

Mám rád buddy movies. Lethal Weapon, Last Boy of Scout, Tango a Cash...třeskutá akce, super hlášky, jednodušší děj...Starsky s Hutchem však nebyla dvojice pro mě. Už fakt, že ústřední duo je spíše odkojena komediemi, nedělá z akční kriminálky tu akční kriminálku, kterou bych si představoval. Vše až moc okatě inklinuje k povrchní zábavě a vyšetřovací metody či něco podobně vyhlížejícího se nikde neobjeví. Pár vtípků pobaví (ruleta, osel), ale hodně celý snímek znechutí, nepočítám-li zjev, projev a vlastně celou osobu Owena Wilsona.(15.2.2006)

kráľovská zábava, užijete si ju tým viac, čím viac poznáte seriál starsky a hutch a staré americké detektívne seriály vo všobecnosti takisto ako komediálnu skupinu frat pack. a výnimočnosť tohto podareného, milého a sviežeho dielka je aj v tom, že je neuveriteľne vtipné a pohodové aj pre tých, ktorí o starých krimiseriáloch nemajú ani šajn. za pozornosť stojí aj "film o filme" na DVD.(8.9.2006)

Policejní jin a jang ve slávistickém povozu kolem mě bohužel prosvištěli takovou rychlostí, že jsem se moc pobavit nestačila, i když Ben Stiller není lotr na zabití a něco na něm je. Ovšem od osoby s mým intelektuálním deficitem těžko můžete čekat, že pochopí co. Znalost původního seriálu byla jako obvykle spíš na obtíž, letní pohodovost a svižnost se nedá popřít, ovšem introvertce milující chladnější roční období se tím moc nezavděčíte, ale na druhou stranu musím ocenit, že špatně se mi neudělalo ani vzdor té rychlosti, ani tomu, že u amerických komedií novějšího data je podrážděný dávivý reflex už skoro tradicí.(10.12.2008)

• - Původním partnerem pro Bena Stillera měl být Snoop D. Dogg. Scenáristé však rozhodli, že jím nebude. (chleba24)

• - Opening weekend (5. - 7. 3. 2004) 60 milionové akční retro komedie byl 28,1 mil. dolarů, což byl doposud nejvyšší březnový debut studia Warner Bros. (imro)

• - V jedné ze scén je možné vidět seriál Tom a Jerry (od r. 1940), stejně jako v dalším režisérově filmu Na doraz (2010). (ChandlerBing)