Mám rád podobné filmy, kde je príbeh jednoduchý, stále sa niečo deje, celý dej je pretkaný humorom a hláškami. Je to parádny relax po náročnom dni. Prečo potom tento film nehodnotím lepšie ? Žeby to bolo tým, že veľmi dobre poznám pôvodný seriál ( veľmi sa mi páči ) a akosi som nedokázal stráviť sedemdesiate roky v novom tisícročí...?(5.5.2007)

Rozpočet $60miliónovTržby USA $88,237,754Tržby Celosvetovo $170,268,750║ Oživenie niekdajšieho Amerického seriálu Starsky & Hutch s hercami ako Ben Stiller a Owen Wilson bol dobrý nápad ale škoda že tam chýba viac podarených vtípkov aby to mohla byť väčšia jazda. V každom prípade to nie je nejako moc otravné a dá sa to pozrieť, aj vďaka spoľahlivým vedľajším postavám v podaní odsúdeného väzňa "fetišistu" Willa Farrella alebo mafiána Vinca Vaughna, prekvapením je prim výstup Snoop Dogga a nič nepokazí ani v celku sympatická na malom priestore hrajúca Carmen Electra. "Hlavná zostava komického zoskupenia frat packu pohrmade, len mohli ešte viac máknuť na tom vtípkovaní aby to malo nárez." /60%/(12.1.2008)

Abych řekl pravdu původní seriál jsem neviděl, takže film beru jako začátek. Vše mi připadalo jako Gomez a Tavarez jen o trochu lepší. Tento dojem mě neopustil po celý zbytek filmu. Komunikace mezi oběma paťáky byla naprosto stejně postavená, ale to je jedno. Bylo zde skvělé auto, moji oblíbenci Stiller a Wilson a skvělá Carmen, kterou vidím poslední dobou ve filmech často. Film byl zábavný i napínavý .(3.2.2007)

Abych se přiznal, tak netíhnu ani k Benu Stillerovi, ani k Owenu Wilsonovi. Ale těch nových komedií moc nevzniká, tak co si máte půjčit :) ... Byl jsem příjemně překvapen (to bývám rád). Svižně natočené v prostředí a stylu dokonale navozujícím sedmdesátá léta (a už to byl u mě předpoklad úspěchu :). Režisér na odkazy ke "klasickým" filmům netlačí, ale vystoupí před vámi přesvědčivě (holubi na závěr mě dostali !) .... Původní seriál jsem neviděl, takže závěrečné "předání štafety" od původních představitelů na mě nezapůsobilo až tak, ale vyplynula z něj možnost dalšího pokračování - už teď se těším :)(10.10.2004)

Dobře a svižně natočený film ala sedmdesátá léta. V dokumentu o filmu říká režisér Todd Phillips, že jejich cílem bylo natočit vtipnou komedii. A to je jediný problém... Tenhle film měl být postaven na odlišnosti Starskyho a Hutche, zpočátku to taky tak funguje. Později na to scénář zapomíná. Pořád jsem čekala, kdy se to opravdu rozjede... Měla to být jízda jako Starskyho červený Ford Turino, ale na mě to spíš působilo tak, že do skvěle naleštěného Forda dali motor z Huchovy staré dodávky... Vtipných momentů jsem napočítala na prstech mé ruky a to je podle mě na komedii vcelku málo... 2 a ½*(9.8.2005)

• - V jedné ze scén je možné vidět seriál Tom a Jerry (od r. 1940), stejně jako v dalším režisérově filmu Na doraz (2010). (ChandlerBing)

• - Kvůli zvýšenému rozpočtu (60 mil.) – protože se producenti rozhodli umístit děj do 70. let jako v seriálu – se Dimension Films musely spojit se studiem Warner Bros. (imro)

• - Úvodní písnička  od Barryho Manilowa "I can't smile without You" byla vydána až v roce 1977. Jelikož se film odehrává v roce 1975, nemohla v tu dobu ještě být písnička na světě. (Ogen)