Dřívější hlavní podezřelý čelí náročným otázkám a Friein právník přijde na nové skutečnosti v případu. Pro Delphine a Noëla se věci komplikují. (Netflix)

Anderton

Tentokrát sa viac zaujímame o súkromné životy jednotlivých porotcov než o samotný proces. Avšak aj v súdnej sieni sa dozvedáme veľmi dôležité informácie ohľadom jedného podozrivého zo starého prípadu a trochu ma prekvapuje, že sa neriešila aj neschopnosť polície, keďže obhajca sa dostal k materiálom, ktoré vyšetrovateľom ušli. Vývin v súkromných životoch ide po špirále smerom ku dnu, takže o vyhrotené scény nie je núdza. ()

warrenur

Odovzdat peniaze cudziemu cloveku, aby som si zaplatil odpustok? Emocne sa to pochypit da, ale clovek by povedal, ze aspon jednemu z dvoch chlapov by mohli dost dosledky. Prachata blondynka zatial naplnuje svoje biologicke potreby a zrejme je jej proces ukradnuty. Medzitym fotografovi exekuovali majetok a napatie v domacnosti u ziarliveho dosahuju nove maximum...starsiemu dochodcovi sa tiez rozpada svet. Vyzera to tak, ze polovica porotcov ma zivoty celkom v haji. Depka. :) ()