Dobrodružství rodiny Robinsonů (TV seriál)

• Nový Zéland

Nový Zéland, 1998, 30x25 min

Raymond Thompson

Kostýmy:

Gavin McLean

Tento 10. epizodní seriál o rodině, která po ztroskotání lodi se ocitne na neznámém ostrově, na němž se musí přizpůsobit a spolupracovat aby mohli přežít, mě docela zaujal. Přežije to 5 členná rodinka, malý sluha, pár pirátů, pes. I ostrov skrývá nějaké to tajemství. Zkrátka milá podívaná pro celou rodinku a kdo od toho nečeká bůh ví co, tak bude spokojen. Krásná exotická krajina.. Napínavé i dojemné momenty se střídají. Docela příjemní herci v obsazení. V každém díle je nachystána nějaká ta zajímavost a záludnost, kterou bude muset rodinka vyřešit, Budou muset řešit otázku zda se nakonec vrátí zpět domů a nebo je se jim na ostrově zalíbí natolik, že ho již nebudou chtít opustit když přijde šance? A vrátí se rodina vůbec taková jaká odjížděla za novými začátky? Na to si však budete muset přijít sami... Viděno: 10 epizod z 10.(5.2.2010)