The Woman on the Beach

Drama / Film-Noir / Romantický

USA, 1947, 71 min

Zajimava Martha Hyer, kterou moc neznam, v jasnem a strucnem paperbacku, jaky prectete v lete u rybnika na jeden zatah... Vsechny figury v pohode, pribeh jasny, stopaz idealni. Navic Joan Bennett, na kterou je vzdycky radost kouknout...mne to sedlo. :-)(3.2.2013)

Zpočátku proti očekávání milé překvapení, na konci však zklamání. Ve výsledku čekání na něco, co nepřišlo.(21.7.2008)

Totální noirové béčko. Což nemyslím zas tak hanlivě, protože s tou krásnou stopáží to má sympatické tempo. Směšná zkratkovitost, chemie nula, herci/postavy (Robert Ryan!) nevýrazní, kulisy studiové, hudba otravná...Renoir byl asi vděčný za to, že mohl ve Státech vůbec točit.(13.12.2007)

Co se tomuto filmu musí nechat je skutečně skvělá atmosféra sychravých a pustých pláží. Bohužel příběh jako takový je neslaný a nemastný a postavy, i když jsou hrané dobrými herci, tak taky nijak zvlášť nezaujmou. Závěr byl takovej divnej :-)(4.2.2012)