Mestečko Lakeview v Arizone je terorizované gangom motorkárov. Miestny šerif sa bojí niečo urobiť aby ich zastavil, odvtedy, čo bola zavraždená jeho snúbenka, ktorá chcela podať dôkazy o gangu FBI. Jedného dňa sa objaví záhadná žena-cudzinka, ktorá sa nápadne podobá na šerifovu snúbenku a začne zabíjať členov gangu. Kto je tá záhadná cudzinka? (kekesko)

choze

REVENGE HAS NEVER LOOKED SO GOOD. Průměrné akční béčko o vidlákově sužovaném desetičlenným motorkářským gangem (ve kterém nesmí chybět Danny Trejo) a zachráněným tajemnou mstící se cizinkou, stojící a padající s kickboxerkou Kathy Long (RYTÍŘI) v titulní roli, která je naštěstí skvělá. Černá kůže jí sekne, kope jí to a tvrďačku, co zabíjí motorkáře vidličkou zakopnutou do krku, jí bez problémů žerete. Má totiž správně živočišnej xicht a narozdíl od takové Sharon Stone v RYCHLEJŠÍ NEŽ SMRT vzdor častým drásavým flashbackům ani na zlomek sekundy nevyměkne, protože má zkrátka moc práce s rozbíjením hlavy vůdce motorkářů o svůj náhrobní kámen. Záporák slabý, scénář nepřekvapí, ale aspoň utěšeně vrší vděčné scény, ve kterých je ultradrsňačka provokována k další rubačce, a režisér jde ve své originalitě až tak daleko, že to celé ladí jako moderní western, navíc se srdceryvnou hudbou úsměvně vykrádající TENKRÁT NA ZÁPADĚ. ()

Wacoslav1

Celkem stylový a zábavný motorkářský béčko. Něco na způsob Stone Cold, jenom v ženským podání. A Kathy Long to v kůži a na motorce celkem sekne. Za mě spokojený lepší průměr.60% ()

Rakosnicek77

Kathy Long to tady opravdu sedí. Sice je to béčko jak vyšité, ale je to dobré béčko. Typický scénář krevní msty, je sice už miliónkrát obehraná, ale tady v atmosféře ospalého městečka, jako vystřiženého ze starých westernů, tomu opravdu sedí. Hudba jako z Tenkrát na západě včetně retro hřbitova, který je do dané doby zasazený, jako stopa dávné minulosti. Všechno je dobře sladěné a filmu to jenom prospívá. Kathy je dokonalá, následují Rytíři, kde ji to sedlo úplně stejně. ()

Luk80

Z ničeho nic se objeví v malém městečku baba v kožených galatach, nožem od bílého tesáka, lasem od Indyho a aby toho nebylo málo, tak s jejim příchodem začne hrát hudba ve stylu Tenkrát na Západě. Do toho všeho je zapojen velice slabý motorkářský gang včele s jejich trapným vůdcem Angelem, který si nedokáže poradit s touto kovbojkou v kůži. Jediný pořádný motorkářský gang byl ve Chladný jako Kámen. A právě jeden člen z toho gangu ( Mudfish ) si zahrál i krátkou roli v této pro mě nezáživné Cizince. Danny Trejo byl ale v pohodě :-) ()

GameboyNES

Pro mě už srdcová záležitost. Kačka Dlouhá to umí pořádně rozbalit. Akce velmi solidní a k tomu krásně poutavá hudba "ala Tenkrát na západě" A jako bonus skvělá pornoherečka Ginger Lynn Allen. 1000%. ()

Timonthy

Bravurní film, tvrďačka co dokáže vymetat Západ, s nejpoutavějším prostředím. Danny Trejo je jako vždy skvělej a sem patří. ()