Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Torrente je nacionalista, rasista, egoista, alkoholik a ex-policajt, který po nocích poslouchá rumbu a jezdí ve svém starém Seatu. Žije se svým starým otcem, kterého nutí žebrat na živobytí. Torrente se zahledí do atraktivní Amparity a seznamuje se s jejím bratrancem, zkrachovalým prodavačem ryb. Může si vůbec Torrente získat přízeň Amparity? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (61)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Torrente, cesky Bourlivak, je tak neskutecnej dobytek, ze se to jen tak nevidi. Bejvalej policajt, co nema na praci nic lepsiho nez se v jednom kuse ozirat, kazdyho urazet a vyuzivat, navic vyzranej jak hovado a neustale spocenej jak prase. Pulka filmu je o tom, jak se Bourlivak ruzne mota po meste, jednou nekoho urazi, jindy vyuzije vloupacky a sam si nakrade. Druha polovina filmu uz ma precejen nejakej dej a Bourlivak zacne vysetrovat obchod s drogama, v cemz mu pomaha particka vymletejch skoro pubertaku. Sice tu je sem tam nejaka prestrelka nebo honicka, ale celej film stoji na Santiagovi Segurovi, kterej je v roli naprosto dokonalej a diky nemu je neustale cemu se smat. Ale po filmarsky strance se precejen nic extra nekona, takze to da tak akorat ty 3*. ()

dobytek 

všechny recenze uživatele

José Luis Bouřlivák je prostě takovej borec, že jsem tohle jméno začal používat i na internetu :-) Mně jenom stačí, když v čínský restauraci volá na servírku "Číňanko!" a válim se smíchy. Tenhle týpek prostě ani nemusí nic moc dělat a působí strašně legračně. Stačí jenom samotnej začátek, kdy do sebe Bouřlivák naleje asi 10 panáků a vyrazí se svym Seatem do ulic Madridu. Blbec jménem zákona je další moje srdcová záležitost. Santiago Segura je buď úplnej magor nebo génius, protože něco podobnýho asi nikdo normální nikdy nevytvoří. Jinak název ve španělštině je parodie na film Cobra, kterej se ve Španělsku vysílal jako Cobra, el brazo fuerte de la ley (pevná ruka zákona) a ve filmu jsou odkazy na další filmy - Taxikář, Komando, Reservoir dogs. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Anti chlap, kterej fandí Atletiku a když vidí hlouček fanoušků Realu okamžitě zadupává svojí šálu do kanálu a vyřvává Real...no je tohle chlap? Ne tohle je Bouřlivák. Scény, které v tomhle filmu uvidíte nikde jinde neuvidíte, respektive scény ze života Bouřliváka jsou natolik originální, že tři hvězdičky jsou dost málo, a chápu to, že tohle na jedno zkouknutí ztrácí trošičku účel. Tohle se prostě nedá, takovejhle film asi jen tak v televizi neuvidíte. Řek bych, že klasickej obyčejnej člověk se u toho výborně pobaví, na druhou stranu rejpala už rozčílí fakt, že Bouřlivák se před noční v hospodě nesktuečným způsobem naláme v hospodě, a pak usedne do jeho rozpadlého stoletého Seata a jako policajt v utajení začne rajdit ulicema Madridu. Bouřlivák je prostě unikát. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Bouřlivák je jedinej chlap na světě, kterýho nekonečně miluju. Když se ve tři ráno potácím zlitej jak dělo po chodbách Showparku a vykukujou tam na mě děvky všeho druhu, tak místo abych byl rajclej, tak si vzpomenu na Bouřliváka a začnu se chlámat jak hovado a exotická pindička s tangama tak malejma, že by se nedali ani krájet na mě jenom nechápavě zírá. Pak už stačí jen zařvat, "Atléééético, děvky moje milovaný" a má pocta Bouřlivákovi dokonána jest. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

To vám Raffi neřek kdo jsem? - Jo, tlustej pytel hoven - Trochu úcty nebo vytáhnu pistoli. Josého Luise Bouřliváka si buď zamilujete a nebo to bude váš vzor, nic jinýho, protože to je prostě sympaťák se všim všudy.Skvělá dobytkářská parodie u který se někdo bude válet v jednom kuse po zemi při Josého brutálních hláškách, nezřízeným chlastání, střílení po lidech v parku a využívání zkryplenýho otce jako žebráka a někdo to vypne hned jak José vejde na scénu. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama