Oboreru hito

Japonsko, 2001, 82 min

Dellamorte

Naoki a Shinya musia byť priatelia na život a na smrť. Inak si neviem vysvetliť účasť takej ikony (môjho miláčika ) v tejto ultra komornej dráme odohrávajúcej sa na ploche pár metrov štvorcových. Celú minutáž sa v kuchyni konzumuje saké , chodí sa na nákupy , zase sa konzumuje saké , pozerá TV , vešia prádlo , vylihuje sa na gaučovke prípadne v posteli a to celé do zbláznenia , aby to spelo do rozpačitého záveru. Hodnotím len Tsukamoto-vu účasť , ktorý Mi ešte stále nedovolil dostať sa k " TETSUO 3 ". Som si istá , že Miike by do takého projektu nešiel ani keby ho uniesli. Apropo - na IMDb je zcestné hodnotenie , ako aj horrorové zatriedenie ! ()

Campbell

Neuvěřitelně unylá, nudná,nicneříkající srajda u který jsem nenašel ani jednu scénu která by mě potěšila. Nevěděl jsem o co jde, nechtěl jsem to vědět. Protstě jsem celý film málem prochrápal. Film sám o sobě je dost špatně natočen, neříkám že mi vadí amatérismus či malý rozpočet, ale tady například kamera byl stativ který zabírá 5 minut chlapa jak pije nějakej nápoj. Strašně nudnej a nezajímavej film. ()