Atlantis

• Francie Atlantis (více)
Dokumentární / Hudební
Francie / Itálie, 1991, 78 min

Vydejte se na fascinující cestu do hlubin oceánu, kde kamera odhaluje podmořský život ve všech jeho možných podobách: let obřích rejnoků, balet lachtanů, namlouvací ceremoniály ryb nebo nenasytnost žraloků. To za doprovodu magických tónů hudby Erica Serry. (Magic Box)

paranoid82

Nádherná exkurze do podmořského světa v podání Luca Bessona. Dokument je rozdělen na několik kapitol, nejvíce se mi líbily la haine (nenávist) a la naissance (zrození). Uvidíte galapážské tučňáky a leguány, obrovského rejnoka mantu, vlnožila, kapustňáky, delfíny skvrnité, žraloky a mnohé další. Celý dokument podtrhuje snová hudba Erica Serry. Poznámka: V kapitole l'amour (láska) zpívá Vanessa Paradis. ()

Novik

Možná pěkně natočené podvodní scény s mořskými živočichy ale zas mě to tolik neuchvátilo. Hudba a kamera byla fakt skvělá! :) ()

kulitschka

Je velká škoda, že jsem dokument shlédla na televizi a nedokázala jsem se do něj "ponořitL, o což tvůrcům šlo. Hudba a kamera dobré, ale vážně to chce velké plátno nebo nějaké halucinogenní látky, jinak je dokument beze slov trochu nudný. Každopádně je to pastva pro oči. ()