Trick

Horor

USA, 2019, 100 min

• ledzepfan

Musím tomu přiznat poměrně svižnou dynamiku a slušný bodycount.... ale jinak se mi v některých chvílích z té scénaristické (nebo možná režijní) blbosti kroutily nehty na palcích u nohou.. Možná by nebylo od věci uspořádat v holywůdu nějakej seminář pro tvůrce horroru a znovu těm telatům jasně vysvětlit kde je ta zdravá míra nelogičnosti/nadsázky/stylizace a kdy se z toho už stává absurdní a neúnosná břečka..(6.11.2019)

Skvělé vraždy, ale z těch policajtů jsem tekl. Po hodině koukání už pak fandíte Tricku, protože se na ty nemehla nedá koukat :-)(1.3.2020)

Jasné, zabijak v maske masakruje nevinných teenagerov, debilní policajti doňho môžu strieľať koľko chcú, a aj tak ho nikdy netrafia. A keby doňho vystrieľali aj celý zásobník, aj tak ho nikdy nezabijú. Ďalší pokus o znovuoživenie hádam toho najzbytočnejšieho hororového subžánru tohto storočia - slasheru. A som rád, že ich nie je veľa. V 90. rokoch by som zatlieskal a dostával pri tých vraždách jednu erekciu za druhou, dnes už len mávnem rukou, a ide sa ďalej. Ako spomienka na zašlé časy je to akceptovateľné - akcie je dostatok a počet mŕtvol sa dá počítať na desiatky, tak budem v hodnotení mierny, ináč ma toto nekonečné sekanie vreckovým nožíkom absolútne nebavilo.(19.10.2019)

Patrick Lussier režisér Krvavého Valentýnu si přichystal Halloweenský Slasher, který není špatný, ale kdo má nakoukáno, tak mávne rukou. Hlavní záporák má slušné dovednosti s nožem a oběťi párá víceméně už od 5 minuty filmu, takže o akci a dostatek mrtvol není nouze, jen škoda, že všechny vraždy působí velmi podobně a o nějakém výživném gore nemůže být řeč. Herecky a vizuálně jen průměrné, ale naštěstí film nenudí, takže kdo nemá do čeho večer kopnout a má slashery v oblibě, tak by vyloženě litovat neměl. Letošní Haunt však byl o level výše. 50%(21.10.2019)

• Gilmour93

Eppesně neschopný Omar na stopě wannabe mysteriózního zabijáka se schopnostmi Flashe z Justice League. Dají se tam najít styčné body s autorovým My Bloody Valentine z roku 2009. Pomatené zhmotnění pomateného scénáře a pointa tak stupidní, že si ji během festivalu kuchání odmítáte připustit. Jeden by myslel, že se Cravenův střihač na poli slasheru něčemu přiučil..(11.3.2020)

A mne sa to teda páčilo. Ako odchovanec na béčkach z 80. rokoch v ktorých tiež žiadna logika nebola, si nemám na čo sťažovať.Vysoký bodycount, rýchle tempo, snáď nejaké kozy by potešili. Inak fajn, bavil som sa.(24.2.2020)

• castor

České děti jsou naštěstí dost líné na to, aby každoročně běhaly v „děsivém“ kostýmu a žadonily o bonbóny. Za oceánem to naopak milují a skupinka už odrostlejších fracků na tenhle Halloween jen tak nezapomene. Tichý, hodný a inteligentní hošan totiž v průběhu jedné z her zničehonic hupsne mezi ostatní teenagery a předvede jim své umění s nožem. Evidentně vydlabal hodně dýní, protože mu to s ním docela jde. Zraněného vraha policie chytí, jenže z nemocnice s několika kulkami v těle prchá. Přežil? Chvíli to vypadá, že tu máme dalšího zabijáka s olympijskými schopnostmi, ale v závěru pochopíme, že je to krapet jinak. Jenže v tu dobu už je to tak nějak jedno. Čekatelé na první a další mordy budou sice spokojení, protože jich je skutečně hodně, ovšem jinak není moc důvodů, proč filmu věnovat pozornost. Patrick Lussier (dlouholetý střihač Wese Cravena) už s Krvavým Valentýnem nasekal řadu chyb, přesto nabídl jednohubku pro ty, kteří chtějí vypnout u nejapného pobíhání teenagerů. Tady je to tak nějak slabší. Posbíral pár herců z Vřískotů (Epps, Kennedy) a představil zbytečný slasher o několika rutinních bodnutí nožem, pár milých mordech a pitomém příběhu. Nebavilo!!(25.2.2020)

Vskutku svižný slasher, kde mrtvoly přibývají jako na běžícím pásu. Nůž kmitá a krev stříká. Problém je, že jde o takový organizovaný chaos, kdy se po prvním masakru další podobné opakují vždy po roce. A jelikož se divák nemá jak ztotožnit s některou z postav, je mu vcelku jedno, kdo zemře. Hloupé chování policistů i ostatních postav mě nepřekvapilo, protože pro slasher to bývá typické - chytří se špatně zabíjejí. Ovšem jednu chvíli jsem měl pocit, že některé postavy jsou doslova nesmrtelné, a nemyslím to jako překvapení ohledně vraha.I když jde hlavně o potoky krve, dojde i na dekapitaci, useknuté prsty a střeva ven. Nakonec je to vyvražďovačka, tak co chtít více, že? Na jedno podívání, proč ne. Rozhodně lepší než letošní Haunt nebo loňský Hell Fest.(4.11.2019)

Překvapivě brutální ale i tak zdlouhavý slasher, který ale v záplavě jemu podobných, které se tu poslední dobou objevují vykoukne. Bohužel slashery jsou levné na produkci a lákají námětem, to ale neznamené že je film dobrý. Tohle bych ani neviděl ale není měl jsem chuť na podobný film. Je to celkem špatný film ale v dnešní době potěší. Krve je tu více než dost a vražd jakbysmet. Nicméně příběh, motiv všechno to působí strašně špatně. Průměr.(19.3.2020)

Trick již v úvodu zařadí vražedně zběsilé tempo, které po celou dobu nepolevuje, a kupí nám jednu mrtvolu za druhou. Některé vraždy jsou navíc tak přehnané, že jsem se nemohl nesmát, ale zároveň jsem si užíval jejich provedení a vynalézavost. Je to sice blbost, ale brutálně zábavná.(31.12.2019)

• SeBig

Hrozná kujebárna. Furt si kladu otázky, proč takovýhle jebky vůbec někdo tvoří.(20.2.2020)

• JASON_X

Jsem otrávenej a nakvašenej, že nějaký zhovadilý pseudokameramanský ultrahovado hovadsky rozskákanou ručkou totálně domrvilo tenhle jinak dokonale mozkovýplachovej slasher, korunovanej tak rozkošně dementním rozuzlením. Uškrtit ho jeho vlastníma střevama, dobytka. Na tohle "moderní", epileptický, okázale ledabylý natáčení si fakt nikdy nezvyknu a ani zvykat nehodlám.(26.2.2020)

Po xté recyklovaný slasher se zabijákem v masce, který se po své zdánlivé smrti vrací páchat zločiny. A "překvapivě" si k tomu vybírá Halloween. Trick tak nepřináší vůbec nic nového a ani se o to nesnaží. Nicméně film má relativně slušné tempo, vyteče tu hezkých pár litrů krve a zabiják se celkem zručně ohání nožem, ačkoliv ta jednotvárnost časem trochu unaví. I herecky to docela ušlo. Závěr a vysvětlení sice patří k těm debilnějším, ale upřímně řečeno nic moc převratného člověk ani nečeká. Jednou za čas něco podobného neuškodí. 55%(26.2.2020)

Americký snímek „Trick“ je docela příjemným slasherem a Patrick Lussier ukázal, že rozhodně ještě umí natočit něco, co nebude vyloženě tragické. Nutno ale říct, že „Trick“ není ani snímkem vyloženě skvělým, prostě je to jen dobrý slasher, který nejede na originální nápady, ale zejména na to, že to je vraždící jízda od začátku do konce. A to vraždící jízda velmi dobře natočená.(8.1.2020)

Jsem už delší dobu alergický, na Hororové novinky, kde jsou vraždy ve stylu Halloweenu, alias píchání nožíkem. Ovšem Trick, je jeden z těch lepších Slasherů, kde to píchání nožíkem má alespoň šmrnc a dojde i na pár brutálních Gore scén, kde většinou padají hlavy. První polovina byla vynikající, v té druhé už to postrádalo víc a víc logiky, nemluvě o (ne)schopnostech policajtů. Ve svém žánru, ale uspokojivý Halloweenský Horor a potěší vidět v netradiční roli Omara Eppse (Tady House těžko pomůže). Lepší trojčička. (188.hodnocení)(25.3.2020)

Tak podle skuhrání místních hororovej plaček se dalo čekat, že to bude dobrý, ale že to bude takovej nářez, to jsem nečekal. Ano, chybí tomu logika, zvlášť když se člověk dozví pointu a poskládá si všechny události zpětně. Ale má to plno kladů, který to vyvažujou. Neuvěřitelný tempo, mraky mrtvých, brutální mordy, zabijáka, co se s ničím nesere a přesně tu maloměstskou atmosféru, jakou mívají slashery z 80. let. Celý je to ve finále větší retro, než jiný filmy, který se o to okatě snaží. Už dlouho mě nic tak nepobavilo. 9/10(29.12.2019)

• grizly007

Začátek vypadal slibně, pak se nám ta srágora začala vybarvovat a bylo to tupější čím dál víc. Chvilkama nechtěně komediální brak dokonale do kategorie žumpy poslalo posledních cca 15minut když už zjevně nikdo ze scénáristů netušil jak to vlastně celý zakončit. Omar Špepík je nejvíc klišovitá a šablonovitá postava debilního detektiva jakou si jen dovedete představit. Zbytek týmu taky zrovna vysokou inteligencí neoplývá a tak klidně přijdou na nesmyslné setkání (např. u jeřábu) který smrdí pastí na 100 metrů a samozřejmě je jasný jak to dopadne.I když nedá mi to se vysmát právě oné scéně s bagrem, kdy starý bagr maká jak novej a nezkušený vrah si počíná s přesností chirurga :))(2.3.2020)

Brick je sympaťák nesere se s tím zabíjí ženské, chlapy, Mexikánce, teenagery, černé a s nějakou posranou korektností se nepáře což je velké plus a v žánru slasherů něco nevídaného zvláště v dnešní době a za to velké plus. Je zde hodně vražd a rozjede se to hned na začátku bohužel mínus to má v tom, že není komu fandit jelikož většina postav je tam jen kvůli tomu, aby chcípla a závěrečná pointa se mě líbila hodně mě připomněla Saw (z tama si to asi vzalo i inspiraci, ale proč ne mě to nevadí) . Pokud režisér plánuje někdy pokračování jsem pro. Tohle by mělo být povinně v červených číslech místo toho má slabých 47 procent důkaz toho jak csfd upadá.(2.3.2020)

• Trevor

Halloween, zabijak v maske ktorý sa po čase vráti a naoko prekvapivé rozuzlenie. A samozrejme pocta Romerovi v Noci oživlých mrtvol. Totálne hororové klišé spracované sotva priemerne s priemernými hercami aj trikmi. Liberálny záver v ktorom páchateľa ktorý vyvraždí polovicu policajného zboru zastaví 45 kilogramové dievčatko nikoho už neprekvapuje ale je pochopiteľné, že práve vďaka takejto "kvalite" si tento film cestu do kín v našich končinách nenašiel. Na jedno pozretie celkom dobré, najmä ak pri tom obedujete a medzi chodmi po ktoré idete do kuchyne nemusíte ani dávať pauzu, o nič podstatné neprídete.(23.2.2020)

Urcite jeden z tych lepsich slasherov. rozjazd to ma asi 5 minut a od vtedy to prakticky do konca nema hluche miesto. a "nesmrtelnost" zabijaka je fajn vysvetlena pointou. krvou a vrazdami sa nesetri, je ich tu azda desiatky, no zamrzi ze su na jedno kopyto=na jeden nôž :) ja som sa po dlhsom case pri horore nenudil. 65%(20.10.2019)

• MatejNosal

Jednou vetou, hlúpy a nezaujímavý slasher s primitívnou pointou. Pri konci som musel zrýchliť 3x aby som to zvládol dopozerať. Neodporúčam! (30%)(26.10.2019)

<< předchozí 1 2