Reklama

Reklama

31. október 2015 – skupinka stredoškolákov sa rozhodla na Halloween poriadne odviazať a zabaviť. Ich zábava skončí skutočne hororovo, jeden z tínedžrov, tichý mládenec medzi spolužiakmi známi ako Trick (Thom Niemann), zaútočí na svojich spolužiakov a niekoľkých zabije, iných poraní. Jeho zúrivé vyčíňanie zastaví až dobre mierená rana kutáčom. Ťažko zraneného vraha prevezú do nemocnice, kde ho chce vypočuť detektív Mike Denver (Omar Epps). Trick však ujde a zmizne, s takmer určitosťou v blízkej rieke. Aj keď sú všetci presvedčení, že sa v jej mrazivých vodách Trickov osud naplnil, detektív Denver ich optimizmus nezdieľa. Vývoj udalostí mu dá za pravdu, o rok neskôr, opäť na Halloween, sa totiž v neďalekom mestečku odohrá séria navlas podobných vrážd a aj keď si polícia oficiálne myslí, že je tu niekto, kto Tricka napodobňuje, Denver je skalopevne presvedčený, že vrahom je starý známy – Patrick Weaver. (beso74)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (50)

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Musím tomu přiznat poměrně svižnou dynamiku a slušný bodycount.... ale jinak se mi v některých chvílích z té scénaristické (nebo možná režijní) blbosti kroutily nehty na palcích u nohou.. Možná by nebylo od věci uspořádat v holywůdu nějakej seminář pro tvůrce horroru a znovu těm telatům jasně vysvětlit kde je ta zdravá míra nelogičnosti/nadsázky/stylizace a kdy se z toho už stává absurdní a neúnosná břečka.. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Eppesně neschopný Omar na stopě wannabe mysteriózního zabijáka se schopnostmi Flashe z Justice League. Dají se tam najít styčné body s autorovým My Bloody Valentine z roku 2009. Pomatené zhmotnění pomateného scénáře a pointa tak stupidní, že si ji během festivalu kuchání odmítáte připustit. Jeden by myslel, že se Cravenův střihač na poli slasheru něčemu přiučil.. ()

Reklama

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Na Halloween v roku 2015 sa v malom mestečku Benton odohral nevídaný masaker, pri ktorom miestny školák Patrick Weaver prezývaný Trick zavraždil viacero spolužiakov. Vrah je prevezený do nemocnice s hlbokou bodnou ranou, ale ani to ho neodradí od úteku, ktorý sa mu nevydarí, pretože ho zasiahnu tri rany zo zbrane a po páde z druhého poschodia skončí v studených vodách miestnej rieky, takže je jeho osud viac-menej jasný. Počas Halloweenu sa ale vracia vrah s podobným spôsobom vrážd, čo donúti detektíva Denvera (Omar Epps) zamerať sa na tento prípad. - Tak toto sa mi dostalo na zoznam hororov, ktoré chcem vidieť pred Halloweenom, úplnou náhodou, a vôbec toho nelutujem. Film som si užil, ale napriek tomu ma miestne hodnotenie neprekvapuje, pretože nekompetentnosti tohto policajného zboru sa vyrovná asi len jednotka národnej gardy z The Hills Have Eyes 2. Vrah mi ale prišiel velmi sympatický, film má fakt nabitý spád a neustále sa tu niečo deje. Naviac všetko vyvrcholí kvalitným záverom s príjemným nabudením na pokračovanie, takže osobne s týmto filmom nemám problém a ako skrátenie čakania na Halloween je to vďaka sviatočnej atmosfére a krásnym kulisám úplne ideálne. Určite jeden z filmov, ktoré budem pred Halloweenom pozerať každý rok a tiež by som uvítal, keby pán Patrick Lussier ukázal na hororovej scéne trochu viac aktivity. + Tom Atkins ()

castor 

všechny recenze uživatele

České děti jsou naštěstí dost líné na to, aby každoročně běhaly v „děsivém“ kostýmu a žadonily o bonbóny. Za oceánem to naopak milují a skupinka už odrostlejších fracků na tenhle Halloween jen tak nezapomene. Tichý, hodný a inteligentní hošan totiž v průběhu jedné z her zničehonic hupsne mezi ostatní teenagery a předvede jim své umění s nožem. Evidentně vydlabal hodně dýní, protože mu to s ním docela jde. Zraněného vraha policie chytí, jenže z nemocnice s několika kulkami v těle prchá. Přežil? Chvíli to vypadá, že tu máme dalšího zabijáka s olympijskými schopnostmi, ale v závěru pochopíme, že je to krapet jinak. Jenže v tu dobu už je to tak nějak jedno. Čekatelé na první a další mordy budou sice spokojení, protože jich je skutečně hodně, ovšem jinak není moc důvodů, proč filmu věnovat pozornost. Patrick Lussier (dlouholetý střihač Wese Cravena) už s Krvavým Valentýnem nasekal řadu chyb, přesto nabídl jednohubku pro ty, kteří chtějí vypnout u nejapného pobíhání teenagerů. Tady je to tak nějak slabší. Posbíral pár herců z Vřískotů (Epps, Kennedy) a představil zbytečný slasher o několika rutinních bodnutí nožem, pár milých mordech a pitomém příběhu. Nebavilo!! ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Vskutku svižný slasher, kde mrtvoly přibývají jako na běžícím pásu. Nůž kmitá a krev stříká. Problém je, že jde o takový organizovaný chaos, kdy se po prvním masakru další podobné opakují vždy po roce. A jelikož se divák nemá jak ztotožnit s některou z postav, je mu vcelku jedno, kdo zemře. Hloupé chování policistů i ostatních postav mě nepřekvapilo, protože pro slasher to bývá typické - chytří se špatně zabíjejí. Ovšem jednu chvíli jsem měl pocit, že některé postavy jsou doslova nesmrtelné, a nemyslím to jako překvapení ohledně vraha.I když jde hlavně o potoky krve, dojde i na dekapitaci, useknuté prsty a střeva ven. Nakonec je to vyvražďovačka, tak co chtít více, že? Na jedno podívání, proč ne. Rozhodně lepší než letošní Haunt nebo loňský Hell Fest. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama