Trick

Horor

USA, 2019, 100 min

• JASON_X

Jsem otrávenej a nakvašenej, že nějaký zhovadilý pseudokameramanský ultrahovado hovadsky rozskákanou ručkou totálně domrvilo tenhle jinak dokonale mozkovýplachovej slasher, korunovanej tak rozkošně dementním rozuzlením. Uškrtit ho jeho vlastníma střevama, dobytka. Na tohle "moderní", epileptický, okázale ledabylý natáčení si fakt nikdy nezvyknu a ani zvykat nehodlám.(26.2.2020)

Americký snímek „Trick“ je docela příjemným slasherem a Patrick Lussier ukázal, že rozhodně ještě umí natočit něco, co nebude vyloženě tragické. Nutno ale říct, že „Trick“ není ani snímkem vyloženě skvělým, prostě je to jen dobrý slasher, který nejede na originální nápady, ale zejména na to, že to je vraždící jízda od začátku do konce. A to vraždící jízda velmi dobře natočená.(8.1.2020)

Překvapivě brutální ale i tak zdlouhavý slasher, který ale v záplavě jemu podobných, které se tu poslední dobou objevují vykoukne. Bohužel slashery jsou levné na produkci a lákají námětem, to ale neznamené že je film dobrý. Tohle bych ani neviděl ale není měl jsem chuť na podobný film. Je to celkem špatný film ale v dnešní době potěší. Krve je tu více než dost a vražd jakbysmet. Nicméně příběh, motiv všechno to působí strašně špatně. Průměr.(19.3.2020)

Patrick Lussier režisér Krvavého Valentýnu si přichystal Halloweenský Slasher, který není špatný, ale kdo má nakoukáno, tak mávne rukou. Hlavní záporák má slušné dovednosti s nožem a oběťi párá víceméně už od 5 minuty filmu, takže o akci a dostatek mrtvol není nouze, jen škoda, že všechny vraždy působí velmi podobně a o nějakém výživném gore nemůže být řeč. Herecky a vizuálně jen průměrné, ale naštěstí film nenudí, takže kdo nemá do čeho večer kopnout a má slashery v oblibě, tak by vyloženě litovat neměl. Letošní Haunt však byl o level výše. 50%(21.10.2019)

Vskutku svižný slasher, kde mrtvoly přibývají jako na běžícím pásu. Nůž kmitá a krev stříká. Problém je, že jde o takový organizovaný chaos, kdy se po prvním masakru další podobné opakují vždy po roce. A jelikož se divák nemá jak ztotožnit s některou z postav, je mu vcelku jedno, kdo zemře. Hloupé chování policistů i ostatních postav mě nepřekvapilo, protože pro slasher to bývá typické - chytří se špatně zabíjejí. Ovšem jednu chvíli jsem měl pocit, že některé postavy jsou doslova nesmrtelné, a nemyslím to jako překvapení ohledně vraha.I když jde hlavně o potoky krve, dojde i na dekapitaci, useknuté prsty a střeva ven. Nakonec je to vyvražďovačka, tak co chtít více, že? Na jedno podívání, proč ne. Rozhodně lepší než letošní Haunt nebo loňský Hell Fest.(4.11.2019)