Když jsem zjistil, že Netflix připravuje sportovní seriál, tak jsem věděl, že se na něj dřív nebo později podívám. Tak nějak jsem čekal, že to bude další z řady sportovních počinů, který správně nadávkuje všechna ta klišé a bude dobře bavit, i když nepřinese nic objevného. Ale pletl jsem se, začal jsem kvůli sportu, ale zůstal kvůli tomu okolo. Krasobruslení není zrovna můj sport, ale myslím, že ho zvládli ukázat skvěle a zajímavě. Slabší to bylo s lyžováním, ale o to tam vlastně nešlo a spíš se o něm jen mluvilo. Sportovní linka byla vlastně vcelku předvídatelná, ale ani to nevadí, protože je to vynahrazeno dostatečně zajímavým příběhem postav. Postavy jako Kat a Carol jsem ještě asi jinde neviděl. Já toho moc o bipolární poruše nevím, takže nedokážu říct, jak moc dobře je to tady zobrazeno. Ale díky tomu mi to rozhodně dalo víc než jsem čekal. Problémy s duševním zdravím jsou určitě něco, co si zaslouží větší pozornost. A jako bonus mě bavilo se sledovat Kayu Scodelario, která si po Effy ze Skins připisuje další zajímavou postavu.(5.1.2020)

Já vždycky věděla, že seriáloví bozi existují! A nejen to. Oni jsou schopni vyslyšet kdejaké přání, dokonce i to nevyslovené. Až teď mi došlo, co mi celou dobu chybělo. Sportovní seriál, Krasobruslařská série! No vážně. To je pro mě ideální novoroční dárek, splněný sen. Jde tu tak akorát vyváženou měrou o krasobruslení - vztahy - duševní poruchy, aby mě to bavilo. Dost možná je to proto, že nejsem tak docela nepolíbená :-), čili určitě nejsem objektivní v hodnocení. Ale to nejsem nikdy. A minimálně za roli Johnnyho Weira bych tam ty čtyři kousky vrazila kdykoli znovu :-). A ráda.(20.1.2020)

Líbí se mi tématika ledu. Sice to místy byla absolutní kopie Ledového ostří, těžko bych spočítala, kdo kolikrát skončil (připomíná mi to moje dohady s kámošem), hlavní hrdina mě srala a Willow Shields je stále neustále ošklivá, ale přesto měl seriál zajímavé kouzlo a sjela jsem ho na posezení. Oceňuji poměrně temnou tematiku a dost palčivé otázky. Z postav si mě nejvíc získala ruská trenérka a mladá číňanka. Srandovní byla také dvojčata. Jen ten dabing by mohl být trochu lepší, ty hlasy zněly skoro všechny stejně, k Mitchovi se výběr vyloženě nehodil. Prý další série nebude, což mě teda pěkně mrzí.(27.11.2020)

• Arsenal83

Ako krasokorčuľovanie môžem okakať. Šport, v ktorom ženy vážia 20 kíl a ešte sa tam aj známkuje subjektívne. Všetci si tam navzájom konkurujú ako by šlo o život a šesťdesiatroční tréneri šukajú dievčatá, čo možno ani nemajú krámy. A Kayu Scodelario môžem okakať ešte viac. To ju fakt má niekto za peknú? Tak to je zúfalstvo.(9.1.2020)

Z toho, jak se drtivá většina postav snaží ze všech sil si podělat život, mě bolí žaludek. Devastující podívaná. Pitomé je, že nejen kvůli silnému námětu. Ten všudypřítomný patos a otravná doslovnost tomu nesluší, nadstavbové vedlejší linky jsou v podstatě zbytečné, osekat stopáž alespoň o dvě hodiny by celek potřeboval jako sůl. Je opravdu škoda, že seriál o umění je natočený mechanicky, bez citu pro náznak, empatii. Když nic jiného, je ale vtipné o Spinning Out přemýšlet jako o fanfikci o Tesse Virtue a Scottu Moirovi. Přičemž shlédnutí jakéhokoliv jejich vystoupení je lepší využití času nežli věnování se tomuto nedodělku.(14.1.2020)