Ti, kdo přežili krvavou střelbu, se přeskupí. V Londýně i v Tokiu ale zůstává spousta věcí nevyřízených. Kenzo si bude muset vybrat a Taki začne jednat. (Netflix)

keoma26

Emocionalni horska draha ... priznacna pro celou serii, ale v tomhle dilu vystupnovana do nejvyssich pater prudkym switchovanim mezi smrti a laskou (platonickeou, sexualni, rodicovskou), umiranim a uzivanim (zivota i drog), mezi komiksovou poetikou a naturalistickou doslovnosti. Zatim to ve vsech ohledech predcilo moje uz tak silne ocekavani. ()

warrenur

Snad "nahoda" tomu chcela, ze brachovia, dcerka a vlastne vsetci su opat na jednom byte. Btw. veril by ste niekto, ze noz od krvi zvladne dokladne vycistit umyvacka riadu? Hm..Dona, potmavsia Jutova priatelka ma drsnu idylku s mafianskym synkom a vzapati jeho zena s nou. Dost wtf epicky moment, ale zrejme to tak malo dopadnut. Zatial Kenzo osetruje braska a telefonat z Tokya o Fukuharom zraneni ho opat dastava pod tlak. Pre autsajdra je fakt zvlastne sledovat, ze japonski policajti do urcitej miery toleruju vyciny tamojsej mafie, ktora je tam za regulatora zlocinu v oblasti. Historia sa tam vyvijala tymto smerom a trva dodnes. Zatial Taki sa oddava mariskovym radovankam a pehovatej kocke. Scena s dobrou hudbou. Bratia daju pokec a Juto spriada plan, ktory rozbehne telefonatom svagrinej. Zvlastny diel. ()