Rei souhlasí s nebezpečnou misí a na Rodneyho se znova usměje štěstí. Kenzo a Taki zajdou na policii. Na stařešinu se vzpomíná s láskou. (Netflix)

warrenur

Rodney opat v depke a po nociach nadalej flamuje, fajci a huli. Zatial v Tokyu su nevesta so svokrou zrejme odhodlane upriamit svoju pozornost a lasku na Jutovu dcerku. Vystup Kenza a Taki, jeho "prekladatelky", na policajnej stanici bol usmevny. Roadtrip k moru, ako vyjadrenie ucty k zomrelemu dedkovi posobi na jednej strane nepatricne, na strane druhej vsak,..... neustale pod tlakom, zrejme si potrebovali "odfrknut". Byt vsak policiou hladany a promenadovat sa, akoby nic, mi prislo uletene o to viac. Cermonial na plazi a uvahy o smrti a luceni urcuju dramaticku linku epizody. Ian da Sare peknu "frcku", ked urobi presne to, co kedysi ona jemu. So slovami "chcem len urobit spravnu vec". Zatial do Londyna si to letia pani, co chcu situaciu "upratat". Opat vynikajuci hudobne podfarbeny zaver so super prestrihmi, kamerou a atmosferou. Skoda, ze cela cast na mna tak neposobila. Kazdopadne nadpriemer. ()