Americké dítě

• USA American Son

Odloučený rasově smíšený pár hledá odpovědi na otázky týkající se pohřešovaného syna. (Netflix)

Dzeyna

Hádka manželského páru, kterému se rozpadlo manželství na policejní stanici. To je téměř celý film. Posledních 5 minut přijde na řadu pravá pointa.Totálně dlouhé a zbytečné. ()

Marze

Divadelní adaptace. Témata Hodinu a půl trvajícího Amerického dítěte jsou rasismus manžela (scénář je napsaný bělochem, ale je to jako by to psal černoch...) , závislost na rodičích, zlomené srdce, zneužívání pravomoci policie. Dialogy jsou těžkopádné. Chybí filmový rytmus Film se pokouší vymáčknout co nejvíce významu z každé scény., ale zapomíná vyprávět příběh. Hemží se to detaily. Je to takový televizní mýdlová opera s až parodickými emocemi. Film nenabízí žádné jasné odpovědi na své otázky. Ani komfort při sledování. zdálo se mi nerealistické , aby se černoška ohrožovala tím, že by křičela na policisty. Není to film pro každodenní sledování. ()

siver odpad!

Lituji hodinu a půl času, hysterická, uřvaná ženská mě celou dobu srala. Film byl totální odpad ()